Krnov se ze Studénky vrátil s prázdnou

Krnovští se představili ve zrekonstruované hale vedoucí Studénky. Dlouho vyrovnaný středeční duel nakonec ztratili až v posledních minutách a prohráli 6:4. Mrzet je může především druhá třetina, ve které čtyřikrát inkasovali.

Vstup do utkání měli krnovští hokejisté excelentní. Ve dvacáté třetí sekundě poslal hosty do vedení, první střelou v utkání, Jan Weiss. " Šli jsme rychle do vedení, prvních patnáct minut jsme měli parádních," těšilo krnovského trenéra Pavla Hulvu. Krnovská defenziva fungovala v této části utkání velice dobře a domácí do výrazných šancí nepouštěla.

Do druhé třetiny se domácí zvedli a začali krnovské obraně zatápět. V této fázi utkání držel krnovské naděje na body zejména Filip Kolbert v brance. "Pak se ale domácí zvedli, my jsme udělali dvě, tři chybičky v obranném pásmu, za které nás Studénka potrestala, nám se naštěstí podařilo dát na 4:2."  Na konci druhé třetiny ještě korigoval výsledek Jan Weiss.

Vstup do poslední periody měli krnovští hokejisté excelentní. Nabídnutou přesilovku pět na tři využil po několika vteřinách Pavel Michálek. Zbytek přesilovky pak  úspěšně zakončil Roman Ševčík. "Ve třetí třetině jsme vyrovnali a hráli opravdu dobře, bohužel rozhodl takový nešťastný gól a pojistku domácí dali do prádné," zakončil Pavel Hulva.

HC STUDÉNKA - HK KRNOV  6:4 (0:1, 4:1, 2:2)

Branky a nahrávky: 22. Rosypka (Linduška), 28. Sochorek (Tomášek, Slovák), 32. Orszulik (Lyčka), 35. Čáň (Sluštík), 53. Čáň (Lyčka), 60. Trubka (Linduška) – 1. Weiss (Svoboda), 40. Weiss (Kostovský, Svoboda), 44. Michálek (Tichý), 44. Ševčík (Havlíček, Michálek). Vyloučení: 7:4, využití: 1:2.

sestava Krnov: Kolbert (Wittek) – Mosler, Kysela, Tichý, Dohnal, Slavík, Ševčik, Snigirevs – Svoboda, Weiss, Kostovský, Tošenovjan, Michálek, Havlíček, Beneš, Kubík, Hon Trenér: Pavel Hulva.