Krnov má další skalp! Už se těšíme na Orlovou, hlásí David Galvas

Druhý zápas, druhé vítězství. Hokejistům Krnova se v Krajské lize daří. Poté, co Strojosvit zvládl úspěšně derby s Horním Benešovem, byl úspěšný i na ledě těšínských Vlků. Svěřenci trenéra Davida Galvase si přivezli vítězství v poměru 6:3.

„Vyšla nám první třetina. Vypracovali jsme si v ní dvougólové vedení,“ pochvaloval si krnovský kouč David Galvas. „Vycházeli jsme z dobré obrany. Soupeř se krom střel z boku k ničemu vážnějšímu nedostal,“ pokračoval bývalý extraligový obránce. „Ve druhé třetině jsme měli slabší pasáž, ale naštěstí šlo o chvilkovou záležitost. Drželi jsme si pořád náskok a hru měli ve své režii,“ pochvaloval si krnovský stratég. Jeho tým si připsal druhé vítězství v sezoně. Už v sobotu ho čeká v Krystal aréně velmi těžké utkání. Dorazí Orlová. „Orlová jede na postup. Má dobrý tým. Na zápas se těšíme, věřím, že přijde hodně diváků a my se jim odvděčíme dobrý výkonem a výsledkem,“ zakončil krnovský kouč.

HC WOLVES ČESKÝ TĚŠÍN - HK KRNOV 3:6 (0:2, 2:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 28. Matějíček (Vlček), 39. Vlček (Javín), 58. Malíř (Vlček) - 8. Rubý (Kubík, Weiss), 20. Kubík (Rubý, Weiss), 22. Michálek (Kostovský), 33. Peterka (Kubík, Rubý), 55. Kubík (Rubý, Weiss), 60. Weiss (Michálek). Rozhodčí: Krenželok – Szewieczek, Opravil. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:2. Oslabení: 0:1.

Sestava Krnova: Kolbert (Wittek) - Peterka, Zouhar, Beneš, Kysela, Hon Jiří, Ševčík – Weiss, Kubík, Rubý – Kostovský, Michálek, Hradil – Urban, Závodník, Zelinka – Michalčík, Hon Jakub. Trenér: David Galvas.