PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ
KLM 2018/2019
Datum so, 22. zář. 2018 Beginn 17:00
HC ROŽNOV HK KRNOV -:-

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY

AKTUÁLNÍ TABULKA

# Tým UTKÁNÍ SKO RE BODY
1 HC BOHUMÍN 0 0 0 0
1 HC BÝCI KARVINÁ 0 0 0 0
1 HC FRÝDEK - MÍSTEK 0 0 0 0
1 HC ROŽNOV 0 0 0 0
1 HC STUDÉNKA 0 0 0 0
1 HC WOLVES Č.TĚŠÍN 0 0 0 0
1 HK KRNOV 0 0 0 0
1 TJ HORNÍ BENEŠOV 0 0 0 0
1 ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN 0 0 0 0
banner_2

Jaká bude druhá sezóna Jiřího Žůrka za kormidlem HK Krnov?

Jak jste spokojen s průběhem letní přípravy A týmu, který se v létě připravoval společně poprvé v historii?
Věřím, že s přípravou jsou spokojeni hráči. S přístupem kluků, kteří absolvovali letní přípravu panuje, z mé strany, maximální spokojenost.

Jak tato příprava probíhala a jaký byl přístup hráčů?
Příprava probíhala v červnu a v srpnu. V červenci měli hráči volno. Kondici jsme nabírali dvakrát v týdnu a to v závislosti na počasí buďto v hale, nebo na

atletickém stadiónu. V hodnocení přístupu hráčů bych se opakoval.

Většina klubů v soutěži už přípravu na ledě odstartovala minimálně před 14 dny, nebude to handicapem do startu sezóny?
Vstup do sezóny je bezpochyby důležitý, konec sezóny je ale ještě důležitější. Je třeba se k tomu i tak postavit a víme co nás čeká.

Počátkem září by měl tým poprvé před sezónou vyjet v Krnově na led. Můžeme očekávat nějaká přípravná utkání?
Ve hře bylo zatím jedno přípravné utkání, které se ale, podle poslední zprávy, s největší pravděpodobností neuskuteční.trener_j_zurek_hk_krnov_110114

Vedení klubu má pro letošní sezónu ty nejvyšší cíle a již po loňské sezóně glosovalo potřebu posílit tým na některých postech. K jakým změnám v kádru již došlo, či v blízké budoucnosti dojde?
Tým bude průběžně doplněn na všech postech a soupiska bude dost silná a široká, aby nás, během sezóny překvapilo, pokud možno, co nejmíň věcí. V živé paměti mohou mít někteří příznivci například utkání v Kopřivnici či Novém Jičíně, kdy jsme přišli o body také díky úzkému kádru. Jaká však bude realita se uvidí až v průběhu sezóny.

Jak se Vám líbí změna hracího systému KLM?
Nelíbí se mi hlavně ta skutešnost, že z pohledu krajské ligy velmi brzy základní část soutěže začíná a stejně tak velmi brzy končí.

Trénujete také krnovské žáčky, se kterými jste se v létě také připravovali. Jak?
S tréninkem jsme začali již v květenu a červenu, kdy jsme se scházeli čtyřikrát v týdnu. V srpnu to pak bylo třikrát v týdnu. Tréninky cílíme na kolektivní hry a sportovní dovednosti jako je fotbal, florbal, basketbal či atletika. Chceme, aby se kluci rozvíjeli ve všech směrech, snažíme se v nich pěstovat týmového ducha. Naším cílem je děti zapálit pro sport a udržet je u něj. Kluci za léto udělali velký pokrok.

Co by jste vzkázal rodičům, kteří se rozhodují jak využít volný čas svých dětí?
Jsme hokejový oddíl, nechceme se ale od počátku u nejmenších specializovat jen a pouze na tento sport. Chceme mít, v průběhu roku, k tréninku na ledě, také dvakrát týdně tělocvičnu, kde budeme pokračovat v tom co jsme dělali v létě. Tento model tréninku bych nazval sportovními hrami.

Připravujete na počátku sezóny nějaké aktivity, které by měly přilákat do klubu nové zájemce o hokej z řad těch nejmenších?
Chceme, tak jako v minulé sezóně, pokračovat v bruslení pro školky, které mělo velký ohlas jak u dětí tak u učitelek. Věříme, že je to jedna z cest jak přilákat k hokeji nové děti.

I přes Váš relativně nízký věk jste již absolvoval několik trenérských štací. Zkuste je srovnat a co jste si z nich odnesl?
Jsem rád, že jich bylo již několik. Nedovedu si představit, že bych na začátku trenérské dráhy strávil jen na jednom místě několik let. Srovnání je velmi složité jelikož se jednalo o týmy v různých soutěžích. Díky tomu jsem si ale odnesl spoustu zajímavých poznatků a zkušeností. Je skvělé zažít trenovat malé děti, dorostence i mistry světa. Řeknu to tak, dělám trenérskou školu, trenérskou licenci A. Mojí největší školou je ale to, co jsem zažil nejen jako trenér ale samozřejmě také jako hráč.

Zmínil jste se, že studujete a připravujete se na získání nejvyšší trenérské A licence. V jakém stádiu se momentálně nacházíte?
Do konce února musím udělat ještě tři zkoušky, abych ukončil ročník a posléze mě pak čeká závěrečná zkouška.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Josef Tichý vyztuží krnovskou obranu
sobota 1. září 2018 16:21
Thumbnail S přibližující se novou, hokejovou sezonou již týmy finalizují svoje soupisky. Do Krnova míří z Opavy JOSEF TICHÝ, dvoumetrový, důrazný, ofenzivní zadák, který byl téměř po celou svou hokejovou kariéru oporou zadních řad opavského Slezanu. JOSEF TICHÝ patří k...
Příprava na ledě klepe na dveře
neděle 22. červenec 2018 11:50
Thumbnail Uběhlo to jako voda a letní část přípravy hokejistů na ledě se přiblížila. Oproti předchozím, hokejovým sezónám startuje příprava o čtrnáct dní dříve a bude probíhat intenzivněji než bývalo zvykem. Krnovský A tým i mládežníci se budou letos na ledě...
Pavel Selingr míří do Krnova
středa 30. květen 2018 10:41
Thumbnail Nejen v nejvyšších, hokejových soutěžích se roztočil kolotoč přestupů a hostování. V nové sezoně se chceme pohybovat v horních patrech tabulky a dosáhnout na finále play off KLM, které nám v poslední sezoně o vlásek uniklo. Letité zkušenosti PAVLA...
Pavel Hulva pokračuje v Krnově
pondělí 30. duben 2018 11:44
Thumbnail Pavel Hulva bude pokračovat, v následných dvou sezonách, jako trenér na lavičce krnovského A týmu. Mimo to bude působit současně také jako trenér jednoho z mládežnických týmů HK KRNOV. Přejeme Pavlovi mnoho úspěchů při jeho působení v Krnově....