Example of Category Blog layout (FAQs/General category)

Krnovští hokejisté stále zůstávají v čele krajské ligy

j_vavrecka-hk_krnov_pri_sve_premiere_v_sezone_2011_2012Krnovští hokejisté i nadále vedou krajskou ligu. V posledním utkání si na domácím ledě poradili s béčkem Nového Jičína 9:6 i když to v určitých fázích zápasu na krnovské vítězství vůbec nevypadalo.
Krnovští vstoupili do utkání bez tří stabilních hráčů. Zápas se od prvních minut odehrával v úplně jiném tempu, než tomu bylo v předešlém rychlém utkání s Orlovou. " Byl to úplně jiný zápas, úplně jiné nasazení. Tempo bylo o dost pomalejší ", povídal krnovský kouč Jiří Žůrek a pokračoval: " Ono vždycky proti lepším soupeřům se více nahecujete a dáte do toho víc. Proti horšímu je největším protivníkem vaše vlastní hlava ".

Domácí hokejisté brzy vedli, už ve třetí minutě se trefil Hudečka. Jenomže za tři minuty novojičínští srovnali. Vedení vrátil krnovským v polovině jedenácté minuty Holeš, ale ani to dlouho nevydrželo. Za šedesát vteřin bylo opět srovnáno. Za tři minuty se hosté dokonce ujali vedení. j_hudecka_hk_krnov_autor_2-branek_20111019Ještě před přestávkou však zajistil smírný stav svojí první brankou v sezóně Tvardek.
Do poloviny utkání se hosté prosadili hned dvakrát a Krnov prohrával 3:5. Domácí hokejisté však nechtěli dopustit bodovou ztrátu. Hned ve třiatřicáté minutě snížil Kostovský. A o čytři minuty později se v rychlém sledu trefili Miškov s Kubíkem a domácí se tak dostali do vedení 6:5.
Poslední dějství už bylo jasně v režii domácího celku. Třemi brankami Kostovského, Tichého a Hudečky si vypracvali vedení 9:5. Protivník z Nového Jičína už jen v závěru korigoval Glabazňou na konečných 9:6.

Za zmínku stojí také skutečnost, že ústředními postavami obou týmů byli jejich nejzkušenější hráči. Na straně domácích zaznamenal v utkání pět bodů Jiří Hudečka, na  straně hostí vstřelil pět z šesti branek Kamil Glabazňa.
" Ta poslední třetina vypadala nejlépe, ale celkově to nebylo dobré utkání. Jsem spokojen jen s těmi třemi body. Dostali jsme doma šest gólů a to je strašně moc. V dalších zápasech by se nám to nemuselo vyplatit ", hodnotil utkání trenér Žůrek.

HK Krnov - HC Nový Jičín B 9:6 (3:3, 3:2, 3:1)
Branky Krnova: 3. Hudečka, 11. Holeš (Tichý, Marienka, 17. Tvardek (Hudečka), 33. Kostovský (Michálek, Dohnal), 37. Miškov (Tošenovjan), 37. Kubík (Hudečka), 46. Kostovský (Tošenovjan), 46. Tichý (Kubík, Hudečka), 50. Hudečka (Vavrečka)
HK Krnov: Šlupina (Mužík) - Marienka, Matušinský, Tvardek, Dohnal, Vavrečka, Mosler - Kostovský, Michálek, Pavlica, Tichý, Hudečka, Holeš, Kubík, Weiss, Tošenovjan, Miškov