Example of Category Blog layout (FAQs/General category)

Pohodové vítězství nad Rožnovem

s_holes_hk_krnov_autor_dvou_branek_roznovu_20160213Povzbuzeni středečním vítězstvím nad favorizovanou Studénkou nastoupili krnovští hokejisté na svém, domácím ledě proti Rožnovu pod Radhoštěm. Oproti druhému týmu tabulky měli být Valaši snadnějším soustem, ale úvod utkání tomu rozhodně nenasvědčoval.

Kouči Jaroslavu Plánovskému se vrátili do sestavy Jiří  Dohnal s Martinem Faksou. „Střídali jsme sedm beků. Faksu jsme měli po dlouhé době. Na Jirkovi Dohnalovi bylo vidět, že bez tréninku to nepůjde, ale on má bohužel odpolední směny a s tím nic neuděláme,“ povídal trenér Krnova.

Domácí začali, jak je při jejich domácích zápasech zvykem, velice vlažně. „Ještě jsme se o tom před utkáním bavili, že si ten začátek musíme pohlídat. Jenže zase to bylo bez důrazu. Venku hrajeme jinak, tam napadáme, bruslíme. Doma je to vždycky ospalé,“ kroutil hlavou Plánovský. V šesté minutě Krnov z ničeho nic prohrával, když se po náhodném průniku přesně trefil z levé strany hostující Filip Vyvijal. t_michalek_hk_krnov_v_obranne_cinnosti_proti_roznovu_20160213Krnovští se ale velmi rychle otřepali a k obratu zavelela třetí řada.Tomáš Kubík krásně projel přes střední pásmo a pak se natlačil až do branky. A asi dvě vteřiny před sirénou vyjel z roku Štěpán Holeš až před branku a otočil stav utkání“ popisoval důležité okamžiky duelu krnovský lodivod.

Od druhé části bylo jasné, že Krnovští budou střenutí kontrolovat a Rožnov nebude mít sílu na zvrat. Ve čtyřiadvacáté minutě přidal třetí branku domácích Pavel Michálek a dvě minuty před druhou pauzou se trefil v přesilovce z mezikruhů Jaromír Bednárek. „Už to bylo takové poklidné tempo. Byli jsme lepší a Rožnov do ničeho moc nepouštěli,“ poznamenal Jaroslav Plánovský.

V poslední části padly ještě dva góly, oba v osmapadesáté minutě a oba do sítě Rožnova. Rozklad Valachů dokonali Štěpán Holeš s Ondřejem Pavlicou. „Musím pochválit třetí lajnu, zařídila hned tři góly. V utkání jsme splnili, co jsme si předsevzali. Teď musíme ještě alespoň jedno utkání vyhrát za tři body a třetí místo by nám už utéct němelo,“ hodnotil střetnutí Jaroslav Plánovský.

Fotografie z utkání naleznete ZDE.

HK KRNOV – HC ROŽNOV 6:1 (2:1, 2:0, 2:0)

Branky a asistence: 12. Kubík (Holeš), 20. Holeš (Faksa), 24. Pavel Michálek (Faksa, Pavlica), 38. Bednárek (Kostovský, Pavlica), 58. Holeš (Holiš, Kubík), 58. Pavlica (Kubík, Kostovský) – 6. Vyvíjal (Prycl, Mizera)

sestava Krnova: Kolbert – Bednárek, Hon, Tomáš Michálek, Dohnal, Ševčík, Vysloužil, Faksa – Kostovský, Pavel Michálek, Pavlica – Havlíček, Weiss, Tošenovjan – Holeš, Kubík, Holiš. Trenér: Jaroslav Plánovský

{jcomments on}