Krajská liga o devíti týmech
Image Caption

vítěz čtvrtfinálového derby KLM 2016/2017

Image Caption

vítěz čtvrtfinále KLM 2013/2014

find us on

Banner

Partneři HK Krnov

Krajská liga o devíti týmech

logo_cslhV pondělí 27.6. proběhl v Ostravě aktiv klubů Krajské hokejové ligy mužů. Pozitivem je rozšíření soutěže o dva nové týmy. Po vynechané sezóně se do soutěže vrací tým z Bohumína. Nováčkem bude nově vzniklý tým Wolves z Českého Těšína. Negativem je fakt, že soutěž opustili uničovští Orli, kteří dali, na rozdíl od Šternberku, přednost Jihomoravské soutěži.

Těmito změnami došlo ke srovnání účastníků soutěže s II. ligou, kterou opustili před sezónou z finančních důvodů týmy Břeclavi a Karviné. Karvinští ze stejného důvodu nerozšíří ani Krajskou ligu. :0(

Vzhledem k lichému počtu účastníků soutěže se bude hrát liga tříkolově (24 utkání) a prvních osm týmů postoupí do obnoveného play-off, které se bude hrát na dvě vítězná utkání. První utkání sezóny sehrají týmy 24.9.2016, poslední pak finalisté play-off nejpozdějí 19.3.2017. Vítěz play-off je oprávně bojovat v následné kvalifikaci o vyšší soutěž.

Další změnou oproti minulé sezóně bude prodloužení následující po nerozhodném výsledku po základní hrací době, které se bude hrát po vzoru zámořských soutěží 3 na 3.

V předsezónním období bychom měli sehrát minimálně dvě přípravná utkání s Orlovou a Studénkou.

Krajská liga mužů 2016/2017

HC Bospor Bohumín

HC Wolves Český Těšín

HC Rožnov pod Radhoštěm

HC Studénka

HC Orlová

HK Krnov

HK Nový Jičín

Tj Horní Benešov

HC Tj Šternberk


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • No feeds found!