Example of Category Blog layout (FAQs/General category)

Zlepšení ve Studénce na výhru nestačilo

a_muzik_hk_krnov_v_priprave_na_lede_studenky_20160910Po nepovedené přípravě v Orlové nastupovali krnovští hokejisté k dalšímu přípravnému utkání na ledě Studénky v neúplné sestavě bez řady klíčových hráčů. Trenér Plánovský tak mohl nasadit do utkání dvě obranné dvojice a osm útočníků.

Přes počáteční převahu domácích a několik velmi dobrých zákroků Mužíka v brance Krnova to byli právě krnovští hráči, kteří se ujali vedení. Skóre utkání otevřel z mezikruží Michal Tošenovjan, který střelou z po za domácího obránce překvapil soupeřova gólmana. Vedení pak hosté z Krnova udrželi až do konce první periody.

Druhou třetinu začali lépe domácí, když hned na počátku srovnali při přečíslení krnovské obrany. Nerozhodný stav ale netrval dlouho. Po vhazování si najel na do středu hřiště Radek Vlašánek, který přízemní střelou z po za obránce opět posunul hosty z Krnova do vedení. O několik minut později si krnovští hráči nerozumněli při střídání a byli potrestání menším trestem za větší počet hráčů na ledě. Tuto příležitost domácí využili a podruhé srovanli průběžný stav utkání - 2:2.

p_michalek_hk_krnov_v_priprave_na_lede_studenky_20160910Ani tento stav však do konce třetiny nevydržel. Na konci kombinace prvního útoku po ose Vlašánek, Pavel Michálek, Kostovský se posledně jmenovaný z první nemýlil a zavěsil pod horní tyč domácího gólmana.

Když už to vypadalo, že hostující hráči odejdou do kabin s jednobrankovým vedením i po druhé třetině, dotlačil jeden z domácích útočníků puk do Mužíkovy svatyně - 3:3.

V poslední části hry zůstali hosté věrni dosavadnímu vývoji utkání a po kombinaci Havlíčka s Kubíkem šli po čtvrté v utkání do jednobrankového vedení. Toto vedení vydželo až do 57. minuty, kdy se propadla obranná dvojice hostí na vlastní modré a po závaru před Mužíkem srovnali domácí hokejisté na nerozhodný stav. Následné vyloučení Havlíčka dalo Studénce početní výhodu, kterou domácí hráči opakovanou dorážkou přes beton velmi dobře chytajícího Mužíka využili ke vstřelení vítězné branky utkání.

Závěrečná power play Krnova již na výsledku nic nezměnila, čímž si hosté odvezli i z druhého přípravného utkání z hřiště soupeře porážku.

Fotogalerie z utkání ke shlédnutí ZDE.

HC STUDÉNKA - HK KRNOV  5:4 (0:1, 3:2, 2:1)

branky Krnova: Tošenovjan (P.Michálek), Vlašánek (P.Michálek), Kostovský (P.Michálek, Vlašánek), Kubík (Havlíček)

sestava Krnova: Mužík - T. Michálek, Volf, Vysloužil, Ševčík - Vlašánek, P. Michále, Kostovský, Tošenovjan, Kubík, Holeš, Havlíček, Holiš

{jcomments on}