Example of Category Blog layout (FAQs/General category)

Vlci odjeli s nadílkou

r_vlasanek_hk_krnov_autor_dvou_branek_ceskemu_tesinu_20160927Už v úterý přivítali krnovští hokejisté ve druhém kole krajského hokejové ligy na svém ledě nováčka z Českého Těšína, tedy tým, se kterým sehráli i generálku na sezonu. „Před těmi čtrnácti dny nebyl Těšín kompletní, přesto to bylo vyrovnané utkání. Navíc hodně faulovali, sekali, teď to bylo úplně jiné," říkal krnovský kouč Jaroslav Plánovský.

Oba celky začaly hodně opatrně a šance se na obou stranách rodily velice těžko. „Hráli jsme ze zabezpečené obrany, kluci se poctivě vraceli. Soupeř si kromě jedné skrumáže na brankovišti nevytvořil nic," povídal trenér a dodal: „My jsme měli dvě šance, hlavně v přesilovce jsme tam mohli dávat do prázdné branky."

Po přestávce Krnovští pokračovali v zodpovědném výkonu. „ Nabádal jsem je, ať jsou trpěliví, že soupeř dělá chyby a ty branky přijdou," uváděl Plánovský. A přišly. Po krásných akcích se domácí dostali do vedení 3:0, když využili i dvě přesilovky. Devět vteřin před koncem druhé části však nesmyslně faulovali.

j_dohnal_hk_krnov_v_souboji_s_hraci_wolves_c_t_20160927Poslední třetinu tak Krnov začínal v oslabení a hned na jejím začátku přišel další faul, domácí šli do tří. „Zase přišla ta naše nedisciplinovanost. Byly to úplně zbytečné fauly v útočné a střední třetině," zlobil se krnovský lodivod.

Hosté sice početní výhodu nevyužili, ale hned po ní snížili. Ještě jednou pak šel Krnov do tří. „Ubránili jsme to, ale kdyby to Těšín využil, mohli jsme si zápas pěkně zkomplikovat. Za tu poslední třetinu jsme měli šest vyloučených," vykládal Jaroslav Plánovský.

Naštěstí Krnovští už si zápas vzít nenechali, přidali dalších pět gólů a jednoznačně zvítězili 8:2. „Musím kluky pochválit za aktivitu. Dobře jsme bruslili, napadali, hráli jsme zodpovědně v obraně. Škoda těch útočných faulů," hodnotil duel kouč HK Krnov.

HK Krnov - HC Wolves Český Těšín 8:2 (0:0, 3:0, 5:2)

Branky: Vlašánek 2, Pavel Michálek, Vaněk, Kostovský, Pavlica, Kysučan, Kubík

sestava Krnov: Kolbert - Dohnal, Volf, Tomáš Michálek, Ševčík, Hon, Vysloužil - Kostovský, Pavel Michálek, Pavlica - Holeš, Vlašánek, Tošenovjan - Vaněk, Kubík, Kysučan - Filip Otipka, Havlíček, Holiš. Trenér: Jaroslav Plánovský

{jcomments on}