Nešťastná prohra se Studénkou
Image Caption

vítěz čtvrtfinálového derby KLM 2016/2017

Image Caption

vítěz čtvrtfinále KLM 2013/2014

find us on

Banner

Partneři HK Krnov

Nešťastná prohra se Studénkou

r_kysucan_hk_krnov_tahl_krnov_k_bodum_20161028V pátek o státním svátku odehráli krnovští hokejisté na vlastním ledě utkání 9. kola KLM proti týmu Studénky. První vzájemné utkání sezóny vyznělo, po vyrovnaném průběhu, lépe pro krnovské hráče. Dalo se tak předpokládat, že i druho utkání bude velice vyrovnané. Tento předpoklad se začal projevovat ihned od počátku utkání, které probíhalo jako na houpačce.

„První třetina byla z naší strany hodně špatná. Studénka lépe bruslila a zaslouženě nám utekla na 1:3," povídal trenér HK Krnov Jaroslav Plánovský.

Do druhé části ale nastoupil jiný Krnov. Hráči začali více bruslit, lépe napadat a hosté měli najednou problém s rozhrávkou. Do poloviny utkání bylo srovnáno a hosté mohli děkovat zejména gólmanu Vašíčkovi za nerozhodný stav, když vychytal několik dalších vyložených příležitostí Krnova. „Kluci zabrali a najednou jsme začali soupeře přehrávat. Taky jsme zaslouženě srovnali na 3:3," popisoval dál vývoj duelu Plánovský.

r_vlasanek_hk_krnov_bojuje_o_kotouc_pri_buly_20161028Také třetí část vypadala pro Krnovské nadějně. V úvodu poslední periody nevyužili domácí několik velmi slibných příležitostí k obratu. „Herně ta třetina vyzněla pro nás. Měli jsme tam snad čtyři samostatné nájezdy, ale gól jsme nedali," krčil rameny zkušený kouč. A tak se ke slovu dostali hosté a platilo ono známé nedáš - dostaneš.  „Byla tam situace tři na tři. Soupeř vjel do třetiny, nastřelili puk na branku a od beka se puk odrazil nešťastně do sítě," popsal rozhodující okamžik Jaroslav Plánovský, který byl ale i přes prohru s hrou spokojený: „Byl to hodně dobrý zápas, plný nasazení, spousta šancí. Aspoň bodík jsme si zasloužili." Pátou branku inkasovali domácí v závěru již při hře bez brankáře Kolberta.

Fotogalerie z utkání je ke shlédnutí ZDE.

HK Krnov – HC Studénka 3:5 (1:3, 2:0, 0:2)

Branky: 16. Weiss (Kysučan), 23. Kysučan, 28. Pavel Michálek (Pavlica) – 7. Martinčík (Jedlička), 17. Lyčka, 18. Mičulka, 52. Sochorek (Novák), 60. Pokorný (Mičulka)

sestava Krnov: Kolbert - Bednárek, Ševčík, Dohnal, T.Michálek, Vyslouži, Faksa, Hon - Pavlica, P.Michálek, Kostovský, Tošenovjan, Vlašánek, Holeš, Kysučan, Weiss, M.Otipka, Havlíček, F.Otipka, Volf, Hlaváček Trenér: Jaroslav Plánovský

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • No feeds found!