Example of Category Blog layout (FAQs/General category)

Zápas plný vyloučených vyhrál Krnov

m_tosenovjan_hk_krnov_autor_dvou_branek_tesinu_20171028Z krnovské Krystal Arény se pomalu stává nedobytná tvrz. S vyjímkou prvníhou utkání se Studénkou krnovští další čtyři utkání doma neprohráli.

Domácí hokejisté naposledy v sobotu doma v dramatické bitvě porazili Vlky z Českého Těšína 4:3. Utkání s dlouho řadou vyloučených rozhodl v dvojnásobné přesilovce Michal Tošenovjan.

Domácí vlétli do zápasu jako uragán a po necelé minutě hry vedli po střele Daniela Kysely a následné dorážce Pavla Michálka. „Začátek nám vyšel, další průběh utkání poznamenala řada vyloučených. Soupeř měl přesilovky dobře zvládnuté,“ podotkl trenér Krnova Jaroslav Plánovský, j_bednarek_hk_krnov_blokuje_piechu_tesin_20171028který ještě během první třetiny přišel o klíčového muže sestavy, zadáka Daniela Kyselu. „Přivodil si zranění, nemohl dále pokračovat,“ dodal krnovský kouč.

Těšín díky dvěma využitým přesilovkám ještě výsledek v první třetině otočil.

Na začátku druhé části srovnal Radek Vlašánek. „Jenomže další naše vyloučení přineslo soupeřův gól. Naštěstí se nám vzápětí podařilo vyrovnat,“ podotkl Jaroslav Plánovský.

Ve třetí třetině se na ledě pořádně jiskřilo. Ve 49. minutě neudržel nervy na uzdě hostující Michejda, v přerušené hře nesmyslně fauloval. „Šlo o úder hlavou. Nám se poté naskytla dvojnásobná přesilovka, kterou se nám podařilo využít,“ mnul si ruce krnovský stratég.

Těsné vedení si domácí výběr pohlídal a to i díky Filipovi Plánovskému v brance. Další kolo přinese ostře sledované derby v Horním Benešově. „Jsme sice mírnými favority, ale víte jako je to, derby nemá nikdy favorita,“ zakončil Jaroslav Plánovský.

Fotogalerie z utkání je ke shlédnutí ZDE.

HK KRNOV – HC WOLVES Český Těšín 4:3 (1:2, 2:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 1. Michálek (Kysela), 22. Vlašánek (Michálek), 36. Tošenovjan, 52. Tošenovjan (Bednárek) – 7. Michejda (Altera), 18. Křibík (Veselý, Stružík), 36. Voznica (Malíř); vyloučení 15:10

sestava Krnov: Plánovský (Mužík) – Dohnal, Mosler, Kysela, Bednárek, Hon, Vysloužil – Kostovský, Polok, Vlašánek – Beneš, Michálek, Ševčík  - Holeš, Havlíček, Tošenovjan -  Nardelli, Kosina, Kubík Trenér: Jaroslav Plánovský