Example of Category Blog layout (FAQs/General category)

Povinné body s Jičínem

k_benes_hk_krnov_pred_brankou_jicina_20171117Svátěční, páteční podvečer mohli strávit krnovští, hokejoví příznivci na dalším utkání Krajské hokejové ligy v Krnově.

Soupeřem byli krnovským hokejistům mladíci z Nového Jičína, kteří v dosavadním průběhu sezóny ještě nebodovali a tak nemohli mít Krnováci jiné ambice než výhru v řádném hracím čase za tři body.

Hned od počátku se domácí hráči zakousli do soupeře a jejich čtyři útoky nenechávali soupeři chvíli oddychu. První brankové příležitosti na sebe nenechaly dlouho čekat. V brance soupeře ale čaroval Václav Sonnek, který až do šestnácté minuty držel krnovské střelce na uzdě. První slabší chvilku si vybral při Weissově nahození puku z rohu kluziště a domácí tak šli do vedení. m_michalek_hk_krnov_zakoncuje_20171117O chvíli později překonali jičínského gólmana také Kysučan s Benešem a o výsledku první třetiny bylo rozhodnuto.

Druhá perioda probíhala obdobně jako tak první. Domácí hokejisté trávili většinu času v soupeřově obranném pásmu a snažili se překonat Sonnka v brance hostí. Recept na mladého gólmana našel až ve třicáté sedmé minutě v přesilovce Michal Tošenovjan, který do sítě dorazil vlastní, gólmanem vyraženou střelu.

Když pak přidal na začátku třetí třetiny střelou z první pátou branku Krnova Jan Kostovský, bylo o výsledku utkání rozhodnuto. V závěru utkání hosté dvěmi brankami již pouze korigovali výsledek utkání.

Fotografie z utkání shlédnete ZDE.

HK KRNOV - HK NOVÝ JIČÍN B  5:2 (3:0, 1:0, 1:2)

branky Krnova: 16. Weiss, 17. Kysučan (Beneš), 19. Beneš (P.Michálek), 37. Tošenovjan (Havlíček), 46. Kostovský (Beneš, P.Michálek)

sestava Krnova: Plánovský - Mosler, Hon, Ševčík, Bednárek, Vysloužil, Rýpar, Volf - Vlašánek, Weiss, Kostovský, Kysučan, P. Michálek, Svoboda, Tošenovjan, Havlíček, Holeš, Nardelli, Beneš

{jcomments on}