Example of Category Blog layout (FAQs/General category)

Drama s tříbodovým koncem, Kolbert vyloučen

j_kostovsky_hk_krnov_strili_branku_tesinuVe dvanáctigólovou přestřelku se změnilo utkání krajské hokejové ligy mezi domácím nováčkem soutěže, Vlky z Českého Těšína, a hosty z Krnova. Skóre se několikrát přelilo na jednu nebo druhou stranu, o dramatické okamžiky nebylo nouze.

Krnov se ještě nerozkoukal a už ve druhé minutě prohrával. O pět minut později však vyrovnal Radek Vlašánek. Jenže domácí byli při chuti a ve dvanácté minutě šli znovu do vedení. Krnovští však na půdě nováčka body ztratit nechtěli.

V šestnácté minutě nejprvě Michal Vysloužil a po něm i Jan Kostovský otočili vývoj na stranu hostí. Když po polovině utkání znovu Kostovský vstřelil čtvrtou branku Krnova, zdálo se, že si hosté zajistili klid. Ovšem zdání klamalo. Český Těšín během dvou minut vyrovnal na 4:4 a chtěl se nadechnout k náporu.

Ten utlumil hned za minutu kdo jiný, než Kostovský, který završil hattrick a Krnov vedl 5:4. Na konci druhé třetiny hráli domácí přesilovku. Jeden z hráčů Těšína osekával a obtěžoval brankáře Kolberta víc, než bylo zdrávo. f_kolbert_likviduje_sanci_souperePřesně se sirénou se do něj strážce krnovské svatyně pustil. Nakonec po něm hodil vyrážečku a byl vyloučen do konce utkání.

Do třetí části tak do krnovské branky nastoupil Filip Plánovský. Ten se blýskl chyceným trestným střílením. Dvě minuty po zahájení závěrečného dějství se prosadil podruhé v utkání Radek Vlašánek a Krnov náskok hlídal. Domácí sice osm minut před koncem snížili na rozdíl jedné branky, ale skóre v závěru uzavřel René Kysučan. Krnov tak přivezl z Českého Těšína všechny tři body.

HC WOLVES ČESKÝ TĚŠÍN – HK KRNOV 5:7 (2:3, 2:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 2. Putniorcz, 12. Nidedoba (Foltýn), 34. Tluszczik, 36. Malyjurek (Foltýn), 52. Malíř (Kurzok, Putniorz) – 7. Vlašánek (Weiss), 16. Vysloužil (Závodník, Nardelli), 16. Kostovský (Ševčík, Pavel Michálek), 33. Kostovský (Vrábel), 37. Kostovský (Pavel Michálek), 42. Vlašánek (Tošenovjan), 58. Kysučan

sestava Krnov: Kolbert (F.Plánovský), Ševčík, Vrabel, T.Michálek, Žídek, Hon, Vysloužil, Kysučan, P.Michálek, Kostovský, Vlašánek, Weiss, Tošenovjan, Závodník, Nardelli, Klement