Example of Category Blog layout (FAQs/General category)

Žůrek: Bojovat až do konce se nám vyplatilo

jiri_zurek_trener_hk_krnov_110128Po zápase neskrýval radost z toho, že se jeho týmu podařilo letos poprvé porazit okresního rivala z Horního Benešova. „ To víte, že mám radost, " usmíval se Žůrek a pokračoval: „ Soupeř hrál o šanci zvítězit v soutěži, tak jsme věděli, že do toho půjde naplno. Navíc hráli v kompletní sestavě. "

Se středečním hokejem byl opravdu spokojený: „ Hrál se hodně kvalitní hokej. S Benešovem to tak je vždycky. Hra by určitě snesla i kritéria vyšších soutěží, než jen krajského přeboru. " Pak se vrátil k vývoji celého utkání: „ V první třetině to bylo v podstatě vyrovnané. Oni měli více puk na hokejkách, my jsme zase vyhráli na šance. Už jsem se bál, že si zase vytvoříme příležitosti, ale nic nedáme. "

Za důležitý moment považoval neproměněné trestné střílení. „ Za stavu 0:0 chytil Roman Šlupina nájezd, bylo důležité, že jsme hned od úvodu neprohrávali. Za to, že jsme v prostřední části jenom jednou inkasovali, můžeme děkovat taky jemu. Skvěle nás držel ve hře. "

Po dvou třetinách se situace jeho mužstva nevyvíjela příliš růžově. Prohrávalo 2:0 a Horní Benešov měl více ze hry. „ Před třetí třetinou jsme si v kabině řekli, že to ještě určitě zkusíme. Pak se rozstřílel Ondra Pavlica. Dal gól hned v prvním střídání, a to nás nakoplo. Soupeř znejistěl a nám se podařilo otočit zápas. I když Benešov pak vyrovnal, tak nás to nezastavilo."

O víkendu čeká Žůrkův tým bohatý program. V pátek v 18 hodin se střetnou s lídrem soutěže z Kopřivnice, v neděli pak od 17 hodin s Novým Jičínem. „ Oba zápasy hrajeme doma, takže odpadá cestování. Určitě se budeme snažit uspět v obou utkáních. Na zápas s Kopřivnicí se těším. Oba týmy preferují kombinační, technický hokej, takže se fanoušci mají na co těšit, " uzavřel kouč Jiří Žůrek.