* hledáme nového člena realizačního týmu, hokejového fandu se zajmem o krnovský hokej, redaktora, který by měl na starosti komunikaci směrem k fanouškům a široké veřejnosti. Kontakt na 721 256 997.

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ
KLM 2018/2019
Datum so, 03. lis. 2018 Beginn 17:lis
HK KRNOV ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN -:-

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY

AKTUÁLNÍ TABULKA

# Tým UTKÁNÍ SKO RE BODY
1 HK KRNOV 7 26 14 18
2 HC WOLVES Č.TĚŠÍN 7 38 26 14
3 HC STUDÉNKA 5 28 21 11
4 HC BÝCI KARVINÁ 6 29 18 11
5 HC BOHUMÍN 6 20 24 9
6 TJ HORNÍ BENEŠOV 6 20 30 7
7 HC FRÝDEK - MÍSTEK 5 16 17 5
8 ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN 6 18 29 4
9 HC ROŽNOV 6 18 34 2
banner_2

Radek Vlašánek táhne Krnov

Krnov v sobotu porazil rezervu Poruby 3:2, vítězství se ale vůbec nerodilo lehce. Domácí hned v úvodu dvakrát inkasovali. „Vstup do zápasu jsme neměli dobrý. Před utkáním jsme uctili památku našeho kustoda, který náhle zemřel. To se na nás projevilo,“ přiznal osmadvacetiletý útočník.

„Naštěstí jsme se brzy zvedli, pomohl nám šťastný gól a hned nato jsme vyrovnali. Od tohoto okamžiku jsme byli lepším týmem,“ podotkl Radek Vlašánek.

Ve druhé třetině se po nahrávce Poloka dostal do zakončení, brankář mu ale puk vypíchl, naštěstí jen na Polokovu hokejku, který domácím trefil výhru. „Poruba má mladý tým, hodně bruslí, my jsme to ale urvali bojovností. Neměli jsme tolik hluchých míst jako soupeř,“ podotkl opavský odchovanec v krnovských službách.

Sám mohl ve třetí části vítězství domácích pojistit, ale trefil pouze břevno hostující branky.

Krnov nyní čekají v krátkém sledu dva zápasy. Ve středu hraje v Bohumíně, v sobotu hostí v Krystal Aréně Rožnov. „Otázkou je, v jakém složení do Bohumína pojedeme, protože ne všichni kluci dokáží sladit zápasy s prací. Ale hraje se poměrně pozdě, takže by to mohlo klapnout. Osobně se těším na sobotu, kdy k nám dorazí Rožnov s Radkem Tůmou,“ pousmál se Radek Vlašánek.

Letošní ročník Krajské hokejové ligy šel podle krnovské opory do větší kvality. „Rezervy Poruby a Frýdku kvalitu soutěže pozvedly. Je tady řada mladých kluků, kteří ještě nezabalili možnost hokejem se živit. Hodně se to zrychlilo, jsem rád, že ani my nehrajeme druhé housle. Nečekal jsem, že až tak dobře posílíme. Pokud budeme kompletní, jsme schopni porazit každého,“ uzavřel krátké povídání Radek Vlašánek.

{jcomments on}

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Výhercům soutěže byly předány permice
neděle 30. září 2018 11:23
Thumbnail Před úvodním buly pátečního, domácího utkáním s Bohumínem byly předsedou klubu Miroslavem Tvardkem předány sezónní vstupenky výhercům soutěže pořádané Deníkem a hokejovým klubem. Soutěžící odpovídali po dobu tří týdnů na otázky zveřejněné v...
Josef Tichý vyztuží krnovskou obranu
sobota 1. září 2018 16:21
Thumbnail S přibližující se novou, hokejovou sezonou již týmy finalizují svoje soupisky. Do Krnova míří z Opavy JOSEF TICHÝ, dvoumetrový, důrazný, ofenzivní zadák, který byl téměř po celou svou hokejovou kariéru oporou zadních řad opavského Slezanu. JOSEF TICHÝ patří k...
Příprava na ledě klepe na dveře
neděle 22. červenec 2018 11:50
Thumbnail Uběhlo to jako voda a letní část přípravy hokejistů na ledě se přiblížila. Oproti předchozím, hokejovým sezónám startuje příprava o čtrnáct dní dříve a bude probíhat intenzivněji než bývalo zvykem. Krnovský A tým i mládežníci se budou letos na ledě...
Pavel Selingr míří do Krnova
středa 30. květen 2018 10:41
Thumbnail Nejen v nejvyšších, hokejových soutěžích se roztočil kolotoč přestupů a hostování. V nové sezoně se chceme pohybovat v horních patrech tabulky a dosáhnout na finále play off KLM, které nám v poslední sezoně o vlásek uniklo. Letité zkušenosti PAVLA...