HOKEJOVÝ KLUB KRNOV HLEDÁ CHLAPCE I DÍVKY DO MLÁDEŽNICKÉHO, HOKEJOVÉHO KLUBU

Nevadí, že dítě neumí bruslit. Pod vedením našich trenérů jej základy bruslení naučíme. Nebojte se přivést své dítě k nám.

Kromě toho si váš syn, nebo dcera, ve věku od 4 do 10 let, užijí spoustu zábavy, poznají nové kamarády. Radost ze hry, z pokroku v dovednostech nejen hokejových si užijete spolu se svými dětmi.

Hokej je sport, který naučí vaše dítě disciplíně, spolupráci s ostatními v kolektivu, přijímat zodpovědnost, dodržovat pravidla, respektovat autoritu.

KDY MOHU PŘIJÍT?

V období května až srpna (mimo červenec) probíhají tréninky na umělé ploše krnovského zimního stadionu a v jeho blízkém okolí. Trénujeme pravidelně v odpoledních hodinách. Nejmenší děti z přípravky pak v pondělí od 16:00, ve středu od 15:45 a v sobotu od 10:45. Více informací obdržíte přímo na tréninku.

V období srpna až března probíhají tréninky na ledové ploše krnovského zimního stadionu. Tréniky jednotlivých věkových kategorií jsou vždy dopředu uvedeny na klubovém webu

CO POTŘEBUJI?

Výbavu k prvním bruslařským krůčkům dětem, po dohodě, ZDARMA zapůjčíme. Jakmile dítě zvládne bruslení, může mu být, v případě zájmu, hokejová výstroj zapůjčena. V případě že budete chtít pro dítě vlastní hokejovou výstroj, rádi se zakoupením výstroje poradíme, případně zprostředkujeme nákup za zvýhodněnou cenu.


ORGANIZACE TRÉNINKŮ

Děti se převlékají ve vyhrazené šatně. Šatny jsou rozděleny dle jednotlivých věkových kategorií. Trénik trvá přibližně 60 minut. Každá věková kategorie má vlastní trenéry, kteří se dětem věnují po celou dobu tréninku.


PŮL ROKU ZDARMA

Nevíte, zda-li bude vaše dítě hokej, jako nejrychlejší kolektivní sport, bavit? Po dobu šesti měsíců si můžete ZDARMA vyzkoušet co hokejový trénink obnáší a jak bude vaše dítě bavit.

 

NEVÁHEJTE A PŘÍJĎTE MEZI NÁS, TĚŠÍME SE NA VÁS

 

více informací získáte u trenéra mládeže:

hlavní trenér mládeže:   MICHAL PISKOŘ

                                       telefon: + 420 602 230 499
                                       email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

vedoucí přípravky:         PETR MIKEŠ

                                       telefon: + 420 731 176 772
                                       email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.