hokej.cz

Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
  1. Po pátečním vyhazovu dosavadních trenérů Jakuba Petra s Pavlem Trnkou hledají Vítkovice jejich nástupce. Tým mezitím dočasně převezmou Mojmír Trličík (na fotce) s Rostislavem Kleslou.
  2. Vzhledem k početným marodkám se v pátek hrály jen čtyři duely REDSTONE Extraligy juniorů. Díky vysokému vítězství bude v neděli útočit na čelo východní tabulky Vsetín, důležité dva body vybojoval v heroickém finiši Havlíčkův Brod.
  3. Šéf vítkovického hokeje Aleš Pavlík chystá po porážce 1:9 v Karlových Varech zásadní změny. V nedělním zápase proti Hradci Králové už povede Ostravany nová trenérská dvojice.
  4. Vítkovická defenziva jako by v zápase s Karlovými Vary neexistovala. Energie nasázela soupeři devět branek – z toho několik po vykombinování do prázdné branky.
  5. Nevídanou dohru měl páteční zápas dorostenců Hvězdy Praha a Jihlavy. Krvavým zraněním odnesl jeho finiš čárový rozhodčí! Jinak se ale samozřejmě hrál i hokej, a to na devíti stadionech a leckde velmi zajímavý.
  6. Pro libereckého útočníka Adama Musila skončilo utkání proti Třinci už v páté minutě. Nejprve u mantinelu fauloval Ondřeje Kovařčíka, kterého se jel zastat bratr Michal.
  7. Turnaj O Pohár DHL se v pátek rozjel v sedmi zápasech. Ten nejzajímavější obstaraly České Budějovice, které po fantastickém obratu přetlačily Vítkovice. Vzepětí mužstev ze spodku tabulky potvrdily Zlín a Jihlava. Mladá Boleslav vynulovala Olomouc.
  8. Vítkovice v 25. kole Tipsport extraligy totálně vybouchly v Karlových Varech a v týmu se dají čekat obrovské změny. Naopak velká spokojenost může panovat v Liberci, který slaví desátou výhru v řadě. A co další výsledky?
  9. Poruba splnila svůj první cíl a účastí v nejlepší osmičce si pojistila postup do vyřazovacích bojů Chance ligy, v posledních zápasech jí však trápí početná marodka.
  10. V ústeckém klubu se dějí zásadní změny. Jak už jsme informovali, Vladimír Evan skončil na pozici jednatele i manažera, místo něj bude mít sportovní stránku na starosti Tomáš Mareš.