hokej.cz

Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
  1. Pauza od hokeje je dlouhá – než se rozjede NHL, nezbývá nám nic jiného než se alespoň ohlížet za uplynulou sezonou. Stojí za připomenutí, kteří hráči měli v Chance lize nejvyšší ice timy.
  2. Prostějovská soupiska na příští sezonu 2020/21 se rozrostla o další dvě jména, Jestřábi získali do svých řad obránce Františka Hrdinku a Jakuba Matyáše. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.
  3. Slovenský útočník Branislav Rehuš pokračuje ve Vsetíně, s vedením prvoligového klubu se domluvil na nové smlouvě. Valaši o tom informovali na svých webových stránkách.
  4. Hodně čerstvý vítr se v období suché letní přípravy prohání kabinou extraligových Karlových Varů. S A-týmem totiž trénuje rovnou devět hráčů, kteří mohou v následující sezoně hrát za juniorku!
  5. Útočník Tomáš Šoustal se po šesti letech strávených v zámoří vrací na česká kluziště. Poprvé si zahraje v extralize, na spolupráci se dohodl s Kometou. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.
  6. Hokejistům Poruby odvedl v minulé sezoně skvělé služby, teď se jejich ministr obrany loučí. Patrik Husák obdržel nabídku od Ocelářů, s nimiž loni na jaře slavil mistrovský titul, a hlásí návrat do Třince. Poruba o tom informuje na svých stránkách.
  7. Zkušený útočník Tomáš Nouza po konci v Prostějově pokračuje v Chance lize, na spolupráci se dohodl s nováčkem z Vrchlabí. Klub o příchodu první posily informoval na svých webových stránkách.
  8. Mountfield po odchodu Matěje Chalupy do zámoří posiluje útočné řady, na dva roky se mu upsal zkušený Vladimír Růžička mladší. Klub o tom informoval v tiskové zprávě.
  9. V uplynulém ročníku patřil k nejlepším snajprům juniorských soutěží, proto dostal Michal Kunc taky prvních sedm startů za A-tým Komety a první reprezentační pozvánku. Teď se zkusí napevno uchytit v profesionálním hokeji. Co o sobě devatenáctiletý útočník prozradil v dotazníku?
  10. Matěj Chalupa podepsal dvouletý vstupní kontrakt s Chicagem, a má tak nakročeno do NHL. Díky čemu zaujal v zámoří a jakou měl sezonu v Hradci Králové?