hokej.cz

Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
Hokej.cz
  1. V Litvínově strávil svoje poslední mládežnické roky, v jeho dresu si také poprvé zahrál za seniorskou reprezentaci. Teď se Matěj Stříteský na sever Čech vrací. Co od něj mohou fanoušci Vervy čekat?
  2. Před šampionátem převzal kapitánské céčko, ale české para hokejisty ke kýžené výhře nad Jižní Koreou nedovedl. „Chtěli jsme vyhrát, urvat to, ale zápas nebyl podle našich představ,“ říká po úvodní prohře 0:2 zkušený obránce Pavel Kubeš.
  3. Skvělá atmosféra, takřka dvě tisícovky fanoušků na tribunách, ale i prohra 0:2 v klíčovém duelu s Korejci. Jak vypadalo úvodní vystoupení českých para hokejistů na MS v Ostravě, kam se akce vrátila už po dvou letech? Mrkněte na fotogalerii...
  4. Dobře věděli, že je hned na úvod domácího šampionátu čeká klíčový souboj. Čeští para hokejisté jej ale nezvládli podle představ, nedali ani gól a takticky vyspělým Korejcům podlehli 0:2.
  5. Po rozvolnění se v hokejových klubech maká naplno. Všichni chtějí dohnat to, co se kvůli covidu a uzávěrám zameškalo. Zimní stadiony jsou i v začínajících vedrech v plném zápřahu.
  6. Čeští para hokejisté nezvládli vstup do domácího šampionátu v Ostravě, v repríze dva roky starého duelu o bronz podlehli Jižní Koreji 0:2 a zkomplikovali si cestu do semifinále.
  7. Kladenští hokejisté nejspíš budou muset zahájit extraligovou sezonu v azylu, při probíhající rekonstrukci tamního ČEZ stadionu totiž nastaly problémy. Jako první o tom informoval Kladenský deník.
  8. Česká reprezentace do 20 let postupně tvoří svůj program přípravy na další světový šampionát v Kanadě. Už je jasné, s kým svede první bitvy hokejového ročníku 2021/22.
  9. Už v poledne vstoupí čeští para hokejisté do domácího světového šampionátu. Před dvěma lety v Ostravě skončili čtvrtí, tehdy porážka s Jižní Koreou v souboji o bronz bolela. Jaké vyhlídky mají letos?
  10. Prostějovská soupiska pro příští sezonu se dál plní. Aktuálně jsou na ní dva brankáři, šest obránců a hned patnáct útočníků.