hokej.cz

Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
  1. (LAUSANNE, od našeho zpravodaje) Lausanne zalily české slzy. Hokejistky pomýšlely na obhajobu stříbra či zisk jakékoli medaile, místo toho se loučí s mládežnickou olympiádou už po dvou zápasech.
  2. Nejprve oslava Petra Lešky, poté oslava výhry nad Spartou. Zaplněný stadion Luďka Čajky ve Zlíně tleskal v úvodu legendě klubu a na konci současným hráčům, kteří především díky velmi povedené první třetině porazili Spartu 4:1.
  3. Vítězslav Bílek po návratu do Chance ligy září. Ve středu pomohl gólem k výhře nad Motorem, v sobotu pak jednou brankou přispěl ke skalpu Přerova.
  4. Letošní sezonu Přemysla Svobody provázejí problémy, poslední týdny dokonce strávil v nižší juniorské soutěži v Litoměřicích. Před přestupovou uzávěrkou ale dalo talentovanému útočníkovi šanci Ústí nad Labem.
  5. Urostlý 22letý zadák Daniel Krenželok má nově střídavé starty z Vítkovic do Havířova. Za AZet nastoupil už v sobotu proti Porubě a okamžitě se uvedl gólem.
  6. Vsetínský brankář David Gába se v sobotním zápase proti Českým Budějovicím, kde v minulosti zažil krásné roky, vytáhl úžasným zákrokem.
  7. Jihlavský kapitán Josef Skořepa v rozmezí 12. až 21. minuty nasázel Ústí nad Labem hattrick. Výrazně tak přispěl k pohodovému vítězství Dukly 6:3.
  8. Už tak silná vsetínská obrana hlásí další zvučné jméno. Na hostování do konce sezony dorazí na Lapač urostlý Ondřej Smetana.
  9. (LAUSANNE, od našeho zpravodaje) České hokejistky do 16 let se s hlavním turnajem Olympijských her mládeže loučí nečekaně brzo. Po Švýcarsku podlehly i Japonsku a semifinále proběhne bez jejich účasti.
  10. Chomutov se po sobotní výhře nad Litoměřicemi posunul na druhé místo v tabulce. A co další zápasy 43. kola Chance ligy, jaké padaly góly?