hokej.cz

Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
  1. Zlín se po prohře v Chomutově oklepal a doma zdolal Mladou Boleslav 5:3. Největší zásluhu na výhře ševců měl sváteční střelec, obránce Dalibor Řezníček. Ten měl na svém kontě do utkání s Boleslaví čtrnáct gólů v 406 zápasech. Nyní vstřelil dva a zaútočil tak na překonání svého rekordu ze sezony 2013-14, kdy nasázel čtyři góly.
  2. Junioři Vítkovic mají v DHL Extralize fantastickou formu, vyhráli už podeváté v řadě! Drtivý výsledek 9:0 s Přerovem podpořil úžasným zápisem obránce Marcel Kunc. Zbylých pět pátečních zápasů naopak přineslo drama až do posledních minut.
  3. Plzeňští se po zápase CHL v Banské Bystrici přesunuli rovnou do Třince, kde v pátek absolvovali utkání 11. extraligového kola. Škodovka dokázala v zápase zvítězit, byť musela čelit osmi početním výhodám soupeře. Západočeši ale domácím neumožnili ani jednu přesilovkovou trefu, sami navíc dvakrát stejnou příležitost využili a získali tři body.
  4. Olomoučtí hokejisté se při soupeřově hře bez brankáře dostali do útočné třetiny. V tu chvíli Rostislav Marosz posunul pardubickou branku – podle rozhodčích v tom byl úmysl, nařídili proto technický gól. Připsán byl Zbyňku Irglovi, pro kterého to byla už devátá trefa v sezoně.
  5. Radek Duda se Pirátům opravdu vyplácí. V zápase proti Karlovým Varům dal dva góly. Zejména při druhé trefě zúročil letité zkušenosti – gólmana Filipa Novotného zaskočil střelou zpoza branky. Duda má v Chomutově po čtyřech zápasech úžasnou bilanci 3+3.
  6. 11. kolo Tipsport extraligy bylo bohaté na góly a zajímavé výsledky. Vedoucí Mountfield obrátil skóre s Vítkovicemi a slaví další domácí výhru. Liberec už bez Michala Bulíře obral Kometu, Plzeň vydřela tři body v Třinci. Na domácích hřištích uspěli hokejisté Olomouce, Karlových Varů i Zlína, kde další zápas bez bodu zapsala Mladá Boleslav. Duel Litvínova se Spartou se hraje v sobotu 20. října.
  7. Pokud máte zájem o vstupenky na květnové MS v Bratislavě a Košicích, nově se musíte před samotným nákupem lístků elektronicky registrovat. Organizátoři světového šampionátu tím reagují na problémy, jež v září provázely zahájení prodeje.
  8. V předchozím souhrnu jsme nabídli přehled soutěží starších žáků, teď je řada na mladších žácích, tedy hokejistech ročníků narození 2007 a 2008. Do skupin ligy šestých tříd je stejně jako v osmácích zapojeno 45 klubů, ligy pátých tříd se účastní dokonce 174 týmů!
  9. Druhou nejvyšší soutěží žen v Česku hýbe velká ostuda. Tu si uřízl tým Berounských Lvic, za které v utkání proti Roudnici nad Labem nastoupil načerno chlapec. Po konfrontaci bylo v 18. minutě utkání ukončeno a následně kontumováno ve prospěch hostující Roudnice. Český hokej jednal nekompromisně. Sportovně technická komise rozdala tvrdé tresty.
  10. Statistice zblokovaných střel suverénně vévodí ústecký kapitán Martin Vágner. V úvodních čtrnácti duelech Chance ligy padl do střely hned pětatřicetkrát.