hokej.cz

Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
  1. Testovaným hráčům se během letošního léta v Pardubicích nedaří. Po Mountfield Cupu opustili Dynamo obránce Lukáš Kozák s útočníkem Tomášem Koblížkem. Nyní se pakuje zbylá trojice z pětice zkoušených.
  2. AKTUALIZUJEME – Stejně jako senioři, i mládežnická mužstva napříč DHL Juniorskou ligou akademií a ELIOD Extraligou dorostu ladí formu na novou sezonu v přípravných zápasech. Kdo ovládne tuzemské turnaje? Koho čekají nejzajímavější soupeři? Mrkněte na přehled utkání a jejich výsledků, které kluby zveřejnily.
  3. Čtvrtý zápas, čtvrté vítězství. Sokolovský Baník v přípravě na svou nováčkovskou sezonu v Chance lize zatím neprohrál. Po Ústí, Karlových Varech a Litoměřících si poradil také s Benátkami.
  4. Sotva se hokejisté reprezentační šestnáctky vrátili z dvojutkání ve Finsku, většina kádru se okamžitě chystá na další akci. Tedy turnaj Wolfgang Rud Cup v Salcburku, jehož vrcholem bude souboj (nebo ideálně dva) s Ruskem!
  5. V červenci uzavřeli Trhači z Kadaně dohodu o spolupráci s pražskou Spartou, teď budou spolupracovat s dalším extraligovým klubem. Na tvorbě jejich kádru se bude nově podílet i pardubické Dynamo. To už do Kadaně poslalo čtveřici hráčů.
  6. Třiadvacetiletý obránce Karel Nedbal se nevešel do základní sestavy Pardubic a míří na hostování do Chance ligy. Stejně jako v předešlých dvou sezonách pomůže Horácké Slavii.
  7. V uplynulé sezoně si poprvé zahrál Tipsport extraligu, Sebastien Piché byl kmenovým hráčem hradeckého Mountfieldu, vypomáhal také litvínovské Vervě. Pak se zdálo, že tuzemské mantinely opustí, nicméně nakonec možná zůstane. Kanadský obránce totiž zamířil na zkoušku do Pardubic, s Dynamem už dnes poprvé trénoval.
  8. Podobně jako do Pardubic, i pod Krušné hory se sjely o posledním víkendu juniorské týmy k dalším dvěma turnajům. Ten první O pohár hejtmanky Karlovarského kraje vyhrál královéhradecký Mountfield, v Litvínově ovládli sedmnáctý ročník Memoriálu Petra Kalivody domácí mladíci.
  9. Prvoligová Kadaň po víkendových škrtech hlásí další změny v nově tvořícím se kádru, k týmu se připojili útočníci Matěj Zabloudil a Michal Hotěk. Trhači o tom informovali na svých webových stránkách.
  10. Kluby HC Škoda Plzeň a Akademici Plzeň dnes slavnostně podepsaly memorandum o spolupráci. Jedná se o první oficiální dlouhodobou kooperaci mezi extraligovým a univerzitním týmem v Česku.