hokej.cz

Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
  1. České Budějovice suspendovaly útočníka Václava Karabáčka – na rozbruslení před sobotním zápasem s Třebíčí nedorazil včas, a ve večerní sestavě proto chyběl.
  2. Vrchol domácí mládežnické sezony se bude po roce konat opět na stejném místě. Mezi 27. a 31. březnem ho přivítá Ostravar Aréna, domov extraligových hokejistů Vítkovic. Znovu se chystá i televizní přenos!
  3. Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík na základě podnětů od klubů řešil tři případy: zákroky Marka Trončinského a Jiřího Polanského, plus pád Nicolase Werbika v utkání s Libercem. Nikdo dodatečně trestán nebude.
  4. Verva se po měsíčním hostování rozhodla prodloužit Sébastienu Pichému pobyt na severu Čech až do konce letošní sezony a není vůbec divu, že o kanadského obránce v Litvínově stojí. Co vedlo chemiky k tomuto kroku? To už prozradí čísla.
  5. Tipsport extraliga vrcholí! Do konce základní části zbývá většině týmů odehrát osm utkání. Všechny zápasy 45. kola můžete sledovat na HokejkaTV.
  6. Chance liga viděla další gesto fair play: tentokrát odvolal faul porubský útočník Jan Káňa. Hrála se přitom 56. minuta a Poruba ztrácela na Jihlavu jediný gól.
  7. Že občas trenéři nasadí do samostatných nájezdů brankáře, který byl v zápase dvojkou, to je celkem běžná věc. Moc se ale nestává, aby kouč vyměnil gólmana v základní hrací době na trestné střílení.
  8. Prostějovský útočník Lukáš Žálčík dal proti Ústí nad Labem svůj třicátý gól v sezoně – je tak druhým nejlepším kanonýrem Chance ligy. Stále vede vsetínský Luboš Rob (38 branek).
  9. Třebíč v Českých Budějovicích dlouho vzdorovala. Když se zdálo, že utkání dospěje do prodloužení, rozradostnil Budvar arénu útočník Jakub Babka. Motor získal tři body a v tabulce se vyšplhal na třetí příčku před Kladno, které mělo v sobotu volno.
  10. Chvíli po druhé hodině odpolední se do České republiky vrátil hodně cenný náklad. Náklad hokejistů sedmnáctky a zlatých olympijských medailí, které měli pověšené na krku!