hokej.cz

Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
Hokej.cz
  1. Po zranění Branislava Konráda sáhla Mora k doplnění brankoviště: Jakub Sedláček přichází s velkými zkušenostmi. „Jdeme si vzájemně pomoct,“ hlásí v klubovém rozhovoru.
  2. Tipsport extraliga běží v plném proudu. V úterý je na programu v rámci 6. kola hned pět duelů. Zajímavé bude sledovat, jak si povede hvězdný Milan Gulaš proti svému bývalému klubu. Boleslav bude zase hájit první místo.
  3. Nedělní tříbodové představení Jaromíra Jágra v Chomutově neuniklo ani fanouškům na sociálních sítích. Co se ještě řešilo na Twitteru?
  4. Tipsport extraliga je v plném proudu a také její nedělní kolo nabídlo mnoho zajímavých okamžiků. Jejich přehled vám přinášíme níže.
  5. Není to nic neočekávaného: V sezoně, kdy se zužují všechny významnější české soutěže, hraje extraligu a první ligu minimální počet juniorů.
  6. Bývalý obránce Českých Budějovic Tomáš Prokop v neděli za tragických okolností zahynul. Klub smutnou informaci potvrdil na svých webových stránkách.
  7. Karolína Erbanová, bronzová medailistka z olympijských her a mistryně Evropy v rychlobruslení, má nyní před sebou novou životní kapitolu.
  8. Berani se po pátém kole propadají na poslední místo tabulky a zapisují dokonce čtvrtou domácí porážku v sezoně. S Hradcem Králové ale sehráli velmi vyrovnaný zápas, který nakonec dotáhli až do nájezdů. Bod je cenný, což potvrdil také gólman Libor Kašík, který k němu pomohl 47 úspěšnými zákroky.
  9. Mladý útočník Lukáš Kučera po třech zápasech opouští prvoligové Draky. „Navrhl svůj konec a po vzájemné dohodě došlo k ukončení smlouvy," informuje Šumperk na svém webu.
  10. Po třech zápasech je ještě brzy na soudy, ale... Výkony slávistického útočníka Tomáše Knotka nebo frýdecko-místeckého beka Mikuláše Zbořila stojí za pozornost. Po změně angažmá se naopak trápí střelec Tomáš Šmerha (na fotce).