hokej.cz

Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
  1. Vsetínský Ondřej Bláha odchytal proti Litoměřicím velmi dobrý zápas. Svoje statistiky si ale zbytečně zhoršil po chybě v 59. minutě, kdy pustil střelu Petra Jánského od červené čáry.
  2. Sokolov přišel o tři body až v poslední vteřině! V čase 59:59 vyrovnal při závěrečném tlaku Přerova útočník Matouš Kratochvil.
  3. V pátek ho Vsetín představil jako novou posilu, v sobotu už jeho jméno vyvolával celý Lapač! Sebastian Gorčík, který přišel na hostování z Karlových Varů, získal proti Litoměřicím hned tři body (1+2).
  4. Hned dvě gesta fair play vidělo vyhecované derby mezi Třebíčí a Jihlavou. Trest pro Horáckou Slavii nejprve sportovně odvolal Jiří Fronk, později se stejně zachoval i jeho spoluhráč Peter Lichanec!
  5. V ELIOD Extralize dorostu se nejzajímavější bitvy rozhořely ve skupině Střed. Východočeské derby o vedoucí příčku zvládl Mountfield, vůbec první vítězství získal Tábor. Individuálně zazářil indián Petr Hauser s bilancí 3+4 proti Kobře.
  6. Slavii roste hodně zajímavá generace. Potvrdilo to i sobotní utkání v Kadani: dvěma góly se blýskl David Šteiner, už šestou branku v sezoně pak přidal Tomáš Šmerha.
  7. Baník po pěti porážkách v řadě konečně slaví výhru. Doma nad silným Přerovem sice v poslední vteřině ztratil tři body, alespoň však zvládl nájezdy.
  8. Frýdek-Místek po sérii špatných výsledků a výkonů zabral. Tentokrát předvedl skvělý výkon a druhé Porubě nasázel bůra. Dvěma body (1+1) zaujal útočník Petr Eret, nedávná posila z Klatov.
  9. Chomutovu se v dosavadním průběhu Chance ligy na kluzištích soupeřů vůbec nedařilo: před sobotním duelem v Havířově měl bilanci jediné výhry a pěti proher.
  10. Stadion po čtyřech vítězstvích v řadě narazil – se Vsetínem prohrál 2:4. Za domácí byli hodně vidět především Antonín Pechanec a Sebastian Gorčík (oba 1+2).