hokej.cz

Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
Hokej.cz
  1. Chance liga je těsně před svým vrcholem: Jihlava i Kladno si dopřávají nezvykle dlouhého odpočinku před finálovou sérií. Mezitím se událo několik změn na přestupovém poli. To a mimořádně dobré i nepovedené výkony play off shrne nová epizoda podcastu 1. Liga, taky liga. A taky přináší druhou, neméně zajímavou část rozhovoru s gólmanem Tomášem Králem.
  2. Několikadenní veletoče v otázce sportování amatérů jsou snad u konce. Jaká pravidla pro něj definitivně platí po pondělním zasedání vlády?
  3. Hokejisté Znojma se vrací do mezinárodní Bet-at-home ICE Hockey League, dřívější EBEL. Co bude s druholigovou licencí? ptali se fanoušci. Teď je jasno. Právo účasti ve třetí nejvyšší tuzemské soutěži získala od Orlů brněnská Kometa. Jaké má plány?
  4. Premiéra v reprezentační dvacítce a start boje o světový šampionát čeká tento víkend i Lukáše Stehlíka. Litvínovský odchovanec udělá tečku za úspěšnou sezonou: Společně s dalšími mladíky potěšil v prvoligových Litoměřicích, a kromě toho dostal i devět startů doma v extralize.
  5. Příprava českého národního týmu na MS v Rize pokračuje už třetím kempem v pražských Holešovicích. Trenérům se na něm hlásilo už 29 hráčů – tři brankáři, deset obránců a šestnáct útočníků.
  6. Útočník Tomáš Čachotský se stal nejlepším jihlavským střelcem v novodobé historii. Za Duklu nasázel už 251 branek a po semifinálové sérii se Vsetínem převzal před celou kabinou dres, který mu bude rekordní zápis připomínat.
  7. Ženská reprezentace ve Velkých Popovicích odstartovala závěrečnou část přípravy na květnové mistrovství světa. Na kempu se od neděle chystá 37 hokejistek, které se porvou o vstupenku na šampionát.
  8. Prvoligová Třebíč na svých webových stránkách zkompletovala dosavadní změny před začátkem nového ročníku 2021/22 a nastínila také podobu tvořícího se kádru.
  9. Slyšeli jste tu velkou ránu? To sparťanům spadl kámen ze srdce, že zůstávají ve hře o Masarykův pohár. V infarktové páté bitvě s Bílými Tygry byli pět minut a dvanáct sekund od konce sezony, ale ukázali svou sílu, když v závěru základní hrací doby vyrovnali a na startu druhého prodloužení dokonali obrat. U obou klíčových gólů byl Roman Horák.
  10. Je to už skoro tak napínavé jako sledovat přestupovou uzávěrku... Co nakonec vláda dovolí amatérským sportovcům, kteří se momentálně dusí?