hokej.cz

Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
Hokej.cz
  1. Reprezentace do šestnácti let chystá na neděli 1. října další skills kemp. Tentokrát bude určený hráčům ze západní části republiky a uskuteční se v Praze.
  2. Podle předpokladů. Mistrovství světa v Česku vzbuzuje obrovský zájem fanoušků, do soutěže o přednostní právo k nákupu vstupenek se přihlásilo více než 120 tisíc fanoušků.
  3. Dvouzápasovou stopku a finanční postih ve výši 10 % základního měsíčního platu obdržel od disciplinární komise Jake Dotchin. Obránce Rytířů pyká za vyprovokovanou bitku s Filipem Chlapíkem.
  4. Maskoti MS v ledním hokeji v Praze a Ostravě v roce 2024 budou stejní jako před devíti lety: fanoušky bude v arénách znovu bavit dvojice králíků z klobouku Bob a Bobek s čísly 20 a 24.
  5. Dívčí reprezentantky kategorie U19 za sebou mají druhou zápasovou akci v rámci nového projektu Future Olympians. Jak informoval hokejový svaz, ve Slaném si Češky jasně poradily s norským týmem Lillehammer IK.
  6. Oficiálními maskoty nadcházejícího mistrovství světa v Praze a Ostravě budou stejně jako v roce 2015 večerníčkové postavy Bob a Bobek. Pořadatelé šampionátu to oznámili na úterní tiskové konferenci.
  7. Po startu Tipsport extraligy se na sociální síti X řešila hlavně výsledková mizérie Komety, kterou odnesl hlavní trenér Patrik Martinec. Naopak parádně do sezony vstoupil Motor v čele s obrozeným brankářem Dominikem Hrachovinou.
  8. DHL extraliga juniorů přinesla nedlouho po startu ročníku kontumaci zápasu Liberce s Litvínovem. Ta ale naštěstí měla na tabulku soutěže jen minimální vliv.
  9. O Jindřichu Abdulovi se příliš nemluví, ale mělo by. Právě on totiž patří mezi lídry litvínovské produktivity. Na svém kontě má aktuálně jen o jeden gól méně než všichni hráči brněnské Komety dohromady.
  10. 933 dní. Tak dlouho trvalo jihlavské čekání na výhru v derby o Vysočinu. Třebíčské prokletí zlomil až Šimon Jelínek, jenž se ve 43. minutě šikovně prosmýkl mezi bránícími hráči a překonal Jana Strmeně. Byla to už jeho čtvrtá trefa v nové sezoně.