hokej.cz

Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
  1. Kvůli zraněním z přípravných zápasů se reprezentačního srazu v Přerově nezúčastní útočníci Jakub Lev (HC Vítkovice Ridera) a Miroslav Forman (HC Sparta Praha).
  2. (PIEŠŤANY, od našeho zpravodaje) Česká reprezentace do 17 let dnes uzavírá turnaj pěti zemí ve slovenských Piešťanech. Už od 11 hodin hraje proti dobře známým Švýcarům a i jeden získaný bod jí bude stačit k celkovému prvenství! Zápas sledujte v přímém přenosu na YouTube.
  3. Jan Strmeň po změně angažmá změnil i design své masky. Vévodí ji logo Motoru, po stranách jsou pak malby fenky Lili, českobudějovické pochoutky pikadoru a také postavy z filmu Deadpool.
  4. (PIEŠŤANY, od našeho zpravodaje) Z Brna se loni vydal na hostování do Žďáru nad Sázavou, kde dostal šanci mezi dospělými dřív, než čekal – ještě jako mladší dorostenec. A hned se uvedl gólem a asistencí! Jakub Konečný je kromě toho pevnou součástkou reprezentace do 17 let, s níž bude hrát v neděli o prvenství na slovenském turnaji.
  5. V sobotu večer skončil hokejový turnaj v Porubě – domácí tým na něm neuspěl a v souboji o třetí místo nestačil na Frýdek-Místek. Přípravné utkání sehrály také Litoměřice, které porazily Lužické lišky 4:3.
  6. PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZUJEME – Stejně jako starší kolegové, i extraligoví mládežníci absolvují v letních měsících přípravné zápasy se zajímavými soupeři z Německa, Slovenska, Norska, Ruska, či dokonce Kanady. Kromě vzájemných duelů v rámci účastníků DHL a ELIOD extraligy se v Česku uskuteční i řada turnajů.
  7. Sparta vyhrála v přátelském utkání nad Mnichovem 8:1. V mezinárodní konfrontaci uspěl i Třinec, který porazil ruské Soči 3:1. Pardubice podobně úspěšné nebyly: na Memoriálu Zbyňka Kusého prohrály 2:3 s Berlínem.
  8. Osmnáctka má za sebou Hlinka Gretzky Cup, kde skončila pátá. Všechny letošní duely českého výběru pod vedením kouče Hadamczika odehrál Jiří Suhrada, jenž se přesune do finského Lahti. Mladý obránce chce ze zahraničí bojovat o mistrovství světa ve Švédsku a nepřímo směřovat k draftu.
  9. (PIEŠŤANY, od našeho zpravodaje) Dostal hlavní úkol: Udržet na uzdě první německou formaci. Ale když sbíráte bod na zápas, čeká se od vás i ofenzivní příspěvek, přestože jste obránce. A Ondřej Baláž ho naplnil, české sedmnáctce vystřelil svým druhým gólem v Piešťanech nejhubenější vítězství.
  10. Zlín si vyjasnil další otazníky před startem Tipsport extraligy: na testech uspěl lotyšský útočník Edgars Kulda (na fotce). S týmem už se naopak nepřipravuje jiný cizinec Radovan Puliš.