hokej.cz

Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
  1. Po konzultacích s desítkami lidí, kteří se pohybují kolem Chance ligy, jsme sestavili žebříček sta nejlepších hráčů sezony 2019/2020. Postupně si je představíme. Na 69. místě se umístil Darby Llewellyn (Piráti Chomutov).
  2. Liberečtí hokejisté pomohli seniorům, kterým rozváželi potraviny. Mladý český gólman Lukáš Dostál byl vyhlášen nejlepším brankářem finské nejvyšší soutěže. Jak vypadá uplynulá desetiletka zlínských Beranů? Podívejte se na zajímavé příspěvky z Twitteru.
  3. Prvoligové Ústí nad Labem finančně pomohlo svému bývalému útočníkovi Janu Alinčovi, který se potýká s vážnými zdravotními problémy po úrazu při inline hokeji. Vybralo skvělých 85 869 korun!
  4. Po konzultacích s desítkami lidí, kteří se pohybují kolem Chance ligy, jsme sestavili žebříček sta nejlepších hráčů sezony 2019/2020. Postupně si je představíme. Na 70. místě se umístil Lukáš Nedvídek (SK Horácká Slavia Třebíč).
  5. Lukáš Dostál odchytal ve finské Liize první kompletní sezonu, na jejímž konci získal velmi prestižní ocenění. Na základě hlasování novinářů byl vyhlášen nejlepším brankářem, což se cizinci povedlo poprvé od roku 1998. O to výjimečnější je, že to zvládl v devatenácti letech a svého nejbližšího pronásledovatele překonal skoro o devadesát bodů.
  6. Po konzultacích s desítkami lidí, kteří se pohybují kolem Chance ligy, jsme sestavili žebříček sta nejlepších hráčů sezony 2019/2020. Postupně si je představíme. Na 71. místě se umístil Radek Veselý (AZ RESIDOMO Havířov).
  7. Esport hokejová liga, která vznikla za podpory všech extraligových klubů, má za sebou poslední kolo základní části. Na osmičku nejlepších týmů už teď čeká dlouho očekávané play off, které rozhodne o prvním šampionovi soutěže. Gameři si ve vyřazovacích bojích rozdělí také finanční odměnu v celkové výši 150 000 Kč!
  8. Ambiciózní Sparta zase natáhla čekání na mistrovský titul, který naposledy slavila v roce 2007. Tentokrát jí však po zdařilé základní části zastavil hodně netradiční soupeř –⁠ pandemie koronaviru.
  9. Po konzultacích s desítkami lidí, kteří se pohybují kolem Chance ligy, jsme sestavili žebříček sta nejlepších hráčů sezony 2019/2020. Postupně si je představíme. Na 72. místě se umístil Jaroslav Kůs (SK Trhači Kadaň).
  10. Vypracoval se mezi nejlepší skills kouče světa. Zdokonaloval nejlepší hráče světa a jeho kolegy byly uznávané trenérské kapacity. Tomáš Pacina se už 25 let věnuje zlepšování individuálních dovedností. Splnil si to, co si vysnil. Jeho život je velká hokejová cesta, která nabídla spoustu zajímavých příběhů a momentů.