hokej.cz

Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
Hokej.cz
  1. V dresu brněnské Komety i přes svůj věk patří ke stálicím. Zažil oba tituly, od nové sezony se navíc stal jasnou jedničkou týmu. V aktuálním ročníku zatím stihl Karel Vejmelka odchytat jen jeden duel, na ty další společně s parťáky čeká. „Snad už budou mít někteří lidé rozum a bude se hrát pravidelně,“ říká 24letý gólman, který volný čas věnoval psaní diplomové práce či rekonstrukci bytu.
  2. Po přehledu devátých tříd se podíváme také na to, jak rozjeli sezonu další mladí hokejisté ročníků 2006 a 2007 v pomyslné „záložní“ soutěži.
  3. Sparťané zase pomáhali. Obránce Tomáš Dvořák s útočníky Romanem Horákem, Matúšem Sukeľem a Davidem Tomáškem se rozhodli darovat rekonvalescentní plazmu, které je v nemocnicích nedostatek.
  4. Michal Gulaši bude také letos favoritem na vítězství v Radegast indexu. Hned několik jeho ostrých hitů dokázali zachytit fotografové. Mrkněte ale i na další snímky.
  5. Do Komety přišel Leoš Čermák v dubnu 2011. Byl u rozkvětu brněnské zářivé hvězdy. Pod Špilberkem získal kompletní sadu medailí a šest let byl kapitánem týmu. Stala se z něj legenda a ústřední postava novodobých dějin Komety, jejíž zlatá parta výrazným způsobem přepisovala dějiny klubu.
  6. Následujících 24 hodin se na hokej.cz ponese v brněnském duchu. O Kometě jsme nachystali sérii článků. Co přesně máme na dnešním menu?
  7. Co den, to jiný tým. Tentokrát jsme se na hokej.cz věnovali Plzni. O čem všem jsme psali? Tady je stručný přehled s odkazy.
  8. Projekt regionálních trenérů rozjel Český hokej v roce 2013 a jeho součástí je i Michal Gandalovič, který shrnuje, jak se jeho práce proměnila v době krizové, a přidává i pár obav a doporučení.
  9. V letním poháru se do tempa dostával pomalu, do mistrovských zápasů ale Tomáš Mertl vstoupil ve velkém stylu. Se šesti góly v šesti zápasech je nejlepším střelcem Tipsport extraligy.
  10. Plzeň vede tabulku, v šesti zápasech pětkrát vyhrála. Jak vypadal její parádní vstup do sezony pohledem fotografů?