HK KRNOV

Zkratka týmu:
KRN
Město :
KRNOV
Místo konání :
    REALIZAČNÍ TÝM
trenér asistent trenéra vedoucí týmu kustod
DAVID GALVAS   VLASTIMIL BŮŽEK  
 trenérská licence "B"      

01-10-2022 17:00
HK KRNOV
TJ HORNÍ BENEŠOV
08-10-2022 17:00
HC WOLVES Č. TĚŠÍN
HK KRNOV
15-10-2022 17:00
HK KRNOV
MHK SLOVAN ORLOVÁ
22-10-2022 17:00
HK KRNOV
HC STUDÉNKA
30-10-2022 17:00
HC UNIČOV
HK KRNOV
05-11-2022 17:00
HK KRNOV
HC FRÝDEK MÍSTEK
19-11-2022 17:00
HK KRNOV
HC ROŽNOV
27-11-2022 15:00
HC FALCONS KARVINÁ
HK KRNOV
03-12-2022 17:00
TJ HORNÍ BENEŠOV
HK KRNOV
10-12-2022 17:00
HK KRNOV
HC WOLVES Č. TĚŠÍN
17-12-2022 18:00
MHK SLOVAN ORLOVÁ
HK KRNOV
07-01-2023 17:00
HC STUDÉNKA
HK KRNOV
14-01-2023 17:00
HK KRNOV
HC UNIČOV
18-01-2023 18:00
HC BOHUMÍN
HK KRNOV
20-01-2023 18:15
HC FRÝDEK MÍSTEK
HK KRNOV
28-01-2023 17:00
HK KRNOV
HC BOHUMÍN
04-02-2023 17:00
HC ROŽNOV
HK KRNOV
11-02-2023 17:00
HK KRNOV
HC FALCONS KARVINÁ

Název Matches played Dres
12 0 0 0 2 35
1 0 0 0 0 30
5 0 0 0 0 1
11 3 3 6 6 95
8 0 3 3 2 23
13 0 4 4 2 88
14 0 0 0 14 3
16 3 2 5 16 25
17 3 6 9 4 17
7 0 2 2 25 11
2 0 0 0 2 14
2 0 0 0 0 78
14 7 4 11 6 8
14 3 4 7 6 90
15 4 5 9 12 40
10 1 4 5 4 27
16 5 11 16 26 10
16 3 4 7 16 92
10 2 1 3 4 69
7 1 0 1 0 89
7 0 1 1 14 26
8 2 0 2 33 19
6 0 2 2 0 16
1 1 3 4 0 91
5 0 0 0 0 71
2 0 0 0 2
1 0 0 0 2 14
1 0 0 0 2 13
16 8 5 13 4 20
11 1 8 9 6 24
2 0 1 1 0
14 2 2 4 6 9

BRANKÁŘUGABTMVPSASVSV %GAPGU
FILIP KOLBERT120002752822480.88363
IAN SOTLAR100000129230.7966
PATRIK VÍTEK5000023108950.88183.6
Celkem
OBRÁNCEUGABTM+/-
ADAM ZOUHAR173694-3
DANIEL KYSELA1133683
DANIEL PACHULA200000
DANIEL SLAVÍK1632516-11
JAN THIEL20002-3
JIŘÍ DOHNAL80332-2
JIŘÍ HON1400014-6
MARTIN KOCIÁN702225-1
ROMAN ŠEVČÍK130442-1
Celkem

STATISTIKA SOUTĚŽE

UMÍSTĚNÍ Played VÝHRA PROHRA REMÍZA BRANKOVÝ ROZDÍL BODY
7 17 6 8 0 -12 23

AKTUÁLNÍ FORMA

DOMAVENKUVENKUDOMAVENKU
PPPVP

předchozí utkání

DATUM TÝM MÍSTO VÝSLEDEK
14-01-2023 17:00 HC UNIČOVDOMA
18-01-2023 18:00 HC BOHUMÍNVENKU
20-01-2023 18:15 HC FRÝDEK MÍSTEKVENKU
28-01-2023 17:00 HC BOHUMÍNDOMA
04-02-2023 17:00 HC ROŽNOVVENKU

následující utkání

DATUM TÝM MÍSTO VÝSLEDEK
11-02-2023 17:00 HC FALCONS KARVINÁDOMA