Krnov si na úvod play off poradil s Rožnovem

Přesvědčivým vítězstvím vstoupili Krnovští hokejisté do čtvrtfinále play off Krajské hokejové ligy. V prvním utkání zdolali nepříjemného soupeře z Rožnova pod Radhoštěm v poměru 6:2.

Čtvrtfinálový zápas si v hledišti Krystal arény nenechaly ujít více než čtyři stovky diváků. Kromě dominance svého týmu sledovali také vypjaté momenty na ledové ploše. Došlo i na pěstní výměnu názorů.

„Bylo to opravdu těžké utkání. Rožnov za stavu 4:1 začal hrát skutečně moc tvrdě, řekl bych až brutálně. Na brankovišti došlo k zákrokům hostů, které byly za hranou. Jednalo se o kroščeky na naše hokejisty. Pepa Tichý se rozhodl zasáhnout. Bránil své spoluhráče. Když Rožnov prohrává, praktikuje takovou hru. Podle mého tam byla snaha nás zastrašit před druhým utkáním série, které je na programu ve středu. To se ale soupeři vůbec nepodařilo,“ mínil krnovský kouč Pavel Hulva.

Domácí soupeře přehrávali a v jednotlivých třetinách postupně navyšovali náskok. „Kvalita byla na straně našeho celku. Rožnov bojoval, ale my se prosazovali kombinační hrou. Po utkání jsem chválil všechny, protože opět podali kolektivní výkon. Věřím, že uspějeme i ve druhém utkání a sérii ukončíme v co nejkratším čase,“ pokračoval trenér Krnova.

Jeho svěřenci šestkrát rozvlnili síť rožnovské svatyně a v některých případech byly k vidění hezké góly. „Každá branka je pěkná. Jestli bych měl ale jednu vyzdvihnout, byla by to ta Weissova. Krásně tečoval střelu od modré čáry. Takhle to chceme hrát,“ uzavřel Pavel Hulva.

Fotogalerii a videosestřih naleznete v odkazech.

HK KRNOV – HC ROŽNOV POD RADHOŠTĚM   6:2 (2:0, 2:1, 2:1)

branky Krnova: 3. Svoboda (Mosler), 8. Polok (Svoboda, Tichý), 26. Kostovský (Galvas, Vlašánek), 28. Weiss (Svoboda, Tichý), 45. Kosina (Dohnal), 57. Kysela (Vlašánek)

sestava Krnova: Kober (Mužík) – Mosler, Tichý, Galvas, Kysela, Bednárek, Dohnal, Vysloužil – Svoboda, Polok, Weiss, Vlašánek, Michálek, Kostovský, Havlíček, Tošenovjan, Kubík, Ševčík, Kosina, Hon  trenér: Pavel Hulva.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Dvojice forvardů rozšiřuje kádr
čtvrtek 25. říjen 2018
Thumbnail Hokejový A-tým Krnova má za sebou již téměř kompletní první třetinu Krajské hokejové ligy, ve které se doposud drží na první přičce průběžného hodnocení soutěže. V uplynulých dnech se podařilo dotáhnou příchod dvou zkušených útočníků se zkušenostmi z vyšších...
Thumbnail Před úvodním buly pátečního, domácího utkáním s Bohumínem byly předsedou klubu Miroslavem Tvardkem předány sezónní vstupenky výhercům soutěže pořádané Deníkem a hokejovým klubem. Soutěžící odpovídali po dobu tří týdnů na otázky zveřejněné v...
Thumbnail S přibližující se novou, hokejovou sezonou již týmy finalizují svoje soupisky. Do Krnova míří z Opavy JOSEF TICHÝ, dvoumetrový, důrazný, ofenzivní zadák, který byl téměř po celou svou hokejovou kariéru oporou zadních řad opavského Slezanu. JOSEF TICHÝ patří k...
Příprava na ledě klepe na dveře
neděle 22. červenec 2018
Thumbnail Uběhlo to jako voda a letní část přípravy hokejistů na ledě se přiblížila. Oproti předchozím, hokejovým sezónám startuje příprava o čtrnáct dní dříve a bude probíhat intenzivněji než bývalo zvykem. Krnovský A tým i mládežníci se budou letos na ledě...