• KRAJSKÁ LIGA 2019/2020
  10-11-2019 17:00
  ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN
  HC ORLOVÁ
 • KRAJSKÁ LIGA 2019/2020
  16-11-2019 17:00
  HC WOLVES Č. TĚŠÍN
  ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN
 • KRAJSKÁ LIGA 2019/2020
  16-11-2019 17:00
  TJ HORNÍ BENEŠOV
  HC FRÝDEK MÍSTEK
 • KRAJSKÁ LIGA 2019/2020
  16-11-2019 17:00
  HC STUDÉNKA
  HC BOHUMÍN
 • KRAJSKÁ LIGA 2019/2020
  16-11-2019 17:00
  HC BÝCI KARVINÁ
  HC ROŽNOV
 • KRAJSKÁ LIGA 2019/2020
  16-11-2019 17:00
  HK KRNOV
  HC ORLOVÁ
banner_2

Tomáš Polok: Hattrick jsem dal naposledy Žďáru

Opora krnovských řad o víkendu opět řádila. Kanonýr Tomáš Polok čistým hattrickem sestřelil v okresním derby Horní Benešov a celkově čtyřmi body se podílel na vítězství krnovských barev. 

Své galapředstavení odstartoval Tomáš Polok v 38. minutě, ve které překonal Drndu poprvé. Další dva zářezy přidal v poslední dvacetiminutovce.

Tomáši, výhra 5:0, na první pohled se jedná o jednoznačnou záležitost…

Tak jednoduché to ale určitě nebylo. Musím pochválit Benešov, hráli až do konce a byli nepříjemní. Hokejová kvalita ale podle mě byla na naší straně. Nechci říkat, že jsme se o výsledek báli, ale Benešov opravdu nehrál špatně.

Byly podle vás první dvě branky na okrajích třetin zlomové?

Určitě. Myslím si, že druhá branka byla v utkání klíčová. Hodně nás ta branka uklidnila, na druhou stranu ale pak Benešov měl několik šancí, které naštěstí neproměnil. Druhá třetina z naší strany dobrá nebyla, první a třetí byly mnohem lepší. Nebyl to moc hezký hokej.

Oba trenéři mluvili o tom, že led nebyl příliš kvalitní. Jaký na to máte názor?

Je to sice takové klišé, ale podmínky jsou pro oba týmy stejné. Bohužel je venku teplo, do skel peče slunce a těžko se s tím něco dá dělat.

V utkání jste se blýskl hattrickem, vzpomenete si, kdy se vám to naposled povedlo?

(pousměje se) Pokud se nepletu, tak to bylo ještě v Opavě proti Žďáru nad Sázavou. A to už je hodně dlouho. Dva góly dávám celkem často, na tři se nikdy nezmůžu. Čistý hattrick jsem možná dal někdy dávno, to bych hodně musel zavzpomínat (smích). Mezi muži jsem dal čistý hattrick úplně poprvé.

Derby bylo vyprodáno, jak vy na ledě podporu fanoušků vnímáte?

Nic jiného jsem ani nečekal. Lidi v Krnově na hokej chodí. Když hrajeme slušný hokej, tak si fanoušci cestu najdou, zvlášť když je derby. Po zápase si s nimi popovídáme, je to celé takové domácké a příjemné.

Poslední zápasy jste odehráli v poněkud okleštěné sestavě, jak moc je to pro vás fyzicky náročné?

Není to jednoduché, člověk na ledě nesmí nic vypustit. Náročné je to hlavně pro beky, ve Studénce byli jenom čtyři. Pomůže nám Danek Slavík, takže to nějak polepíme. Tak to holt v kraji chodí, někdy je nás prostě málo.

Úvod sezony jste měli trošku rozpačitý, v posledních dnech a týdnech ale jdete nahoru…

Už ve Studénce jsme byli celkem organizovaní a dalo se na to dívat. Je rozdíl, když má člověk o trénink týdně víc. To nejde ošidit. Cítím, že se naše hra zlepšuje, a věřím, že to bude ještě lepší.

V týdnu vás ze Slezanu posílil Daniel Slavík, opavská kolonie se v Krnově rozrůstá…

Ano, to je pravda, posílili jsme o beka, který je ošlehaný druhou ligou (smích). Sláva je super kluk, mám ho rád jako kamaráda. Bude pro nás posilou, hokej ho když tak hrát naučíme (smích).

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 HC STUDÉNKA 21
2 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 21
3 HC BÝCI KARVINÁ 19
4 HK KRNOV 19
5 HC BOHUMÍN 17
6 ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN 15
7 HC ORLOVÁ 15
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 11
9 TJ HORNÍ BENEŠOV 3
10 HC ROŽNOV 0
Nová sezóna v nových dresech
neděle 27. říjen 2019
Thumbnail Vítězné utkání se Studénkou v Bohumíně bylo derniérou sady zápasových dresů, se kterými jsme odehráli poslední tři sezóny. Na stávající, hokejovou sezónu jsem připravili dvě nové sady zápasových dresů. Bílou sadu dresů pro domácí utkání jsme...
Thumbnail Svoji premiéru v krnovském dresu si včera v derby proti Hornímu Benešovu odbyl urostlý obránce, čtyřiadvacetiletý odchovanec opavského Slezanu, Daniel Slavík, který je v Krnově na měsíčním hostování. Věříme, že Dan zapadne do kolektivu a bude týmu...
Tomáš Kubík v Bohumíně nedohrál
neděle 20. říjen 2019
Thumbnail Tomáš Kubík nastoupil v sobotním utkání v Bohumíně proti Studénce v centru třetího krnovského útoku spolu s Jiřím Honem s a Lukášem Závodníkem. V průběhu druhé třetiny utkání byl soupeřem dohrán u mantinelu a nepříjemně se zranil. Zranění není...
Gólmani oporami svých týmů
neděle 13. říjen 2019
Thumbnail Antonín Mužík na straně domácích, Jakub Ovčaří na straně hostí. Oba dva brankáři drželi vyrovnané šance svých týmů na body až téměř do samotného konce dramatického a vyrovnaného utkání, kterému přihlížely téměř čtyři stovky fanoušků. Když už to vypadalo, že...
Nová sezona o 10 týmech
pondělí 1. červenec 2019
Thumbnail Počátkem minulého týdne se uskutečnil předsezonní aktiv týmů Krajské ligy mužů, který určil jakým způsobem se budou týmy utkávat v blížící se hokejové sezoně 2019/2020.
Dvojice forvardů rozšiřuje kádr
čtvrtek 25. říjen 2018
Thumbnail Hokejový A-tým Krnova má za sebou již téměř kompletní první třetinu Krajské hokejové ligy, ve které se doposud drží na první přičce průběžného hodnocení soutěže. V uplynulých dnech se podařilo dotáhnou příchod dvou zkušených útočníků se zkušenostmi z vyšších...