Krnov se ze Studénky vrátil s prázdnou

Krnovští se představili ve zrekonstruované hale vedoucí Studénky. Dlouho vyrovnaný středeční duel nakonec ztratili až v posledních minutách a prohráli 6:4. Mrzet je může především druhá třetina, ve které čtyřikrát inkasovali.

Vstup do utkání měli krnovští hokejisté excelentní. Ve dvacáté třetí sekundě poslal hosty do vedení, první střelou v utkání, Jan Weiss. " Šli jsme rychle do vedení, prvních patnáct minut jsme měli parádních," těšilo krnovského trenéra Pavla Hulvu. Krnovská defenziva fungovala v této části utkání velice dobře a domácí do výrazných šancí nepouštěla.

Do druhé třetiny se domácí zvedli a začali krnovské obraně zatápět. V této fázi utkání držel krnovské naděje na body zejména Filip Kolbert v brance. "Pak se ale domácí zvedli, my jsme udělali dvě, tři chybičky v obranném pásmu, za které nás Studénka potrestala, nám se naštěstí podařilo dát na 4:2."  Na konci druhé třetiny ještě korigoval výsledek Jan Weiss.

Vstup do poslední periody měli krnovští hokejisté excelentní. Nabídnutou přesilovku pět na tři využil po několika vteřinách Pavel Michálek. Zbytek přesilovky pak  úspěšně zakončil Roman Ševčík. "Ve třetí třetině jsme vyrovnali a hráli opravdu dobře, bohužel rozhodl takový nešťastný gól a pojistku domácí dali do prádné," zakončil Pavel Hulva.

HC STUDÉNKA - HK KRNOV  6:4 (0:1, 4:1, 2:2)

Branky a nahrávky: 22. Rosypka (Linduška), 28. Sochorek (Tomášek, Slovák), 32. Orszulik (Lyčka), 35. Čáň (Sluštík), 53. Čáň (Lyčka), 60. Trubka (Linduška) – 1. Weiss (Svoboda), 40. Weiss (Kostovský, Svoboda), 44. Michálek (Tichý), 44. Ševčík (Havlíček, Michálek). Vyloučení: 7:4, využití: 1:2.

sestava Krnov: Kolbert (Wittek) – Mosler, Kysela, Tichý, Dohnal, Slavík, Ševčik, Snigirevs – Svoboda, Weiss, Kostovský, Tošenovjan, Michálek, Havlíček, Beneš, Kubík, Hon Trenér: Pavel Hulva.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.