• 26-09-2023 18:00
  MHK SLOVAN ORLOVÁ
  HK KRNOV

Krnov vyjede třetího na led, těší se na novou tribunu

Stadion hodný minimálně druhé ligy má v současné době krnovský, hokejové Strojosvit. Nová severní tribuna už je totiž dostavěna a čeká na provoz. Hokejisté mají v současné době volno. Na led poprvé vyjedou třetího srpna, a to stejně jako v předchozích sezonách v kravačské Buly Aréně.

„Tribuna je hotová a vypadá moc hezky,“ pousmál se manažer HK Krnov Michal Pokorný. „V září bychom už měli trénovat na svém ledě. Premiéru by měl obstarat přípravný zápas s Novým Jičínem,“ řekl člen výboru.

První trénink po měsíční pauze bude třetího srpna, a to na ledě kravařské Buly arény. „Budeme trénovat třikrát týdně. Malou část přípravy bychom měli pak realizovat v Opavě,“ nastínil Michal Pokorný. Ke složení hráčského kádru řekl: „Všichni kluci by měli pokračovat. Na posílení pracujeme, uvidíme, jak se situace vyvine v Opavě. Věřím, že sestavíme silný tým, který bude opět bojovat o finále. Chceme konečně soutěž vyhrát,“ zdůraznil jeden z klubových šéfů.

Ve hře jsou i dvě zajímavá jména, Michal Pokorný ale konkrétní nechtěl být. „Dokud není nic podepsáno, nemá smysl to pouštět ven,“ usmál se. A jak to vypadá s finanční kondicí klubu? „ Do sezony máme naplánováno jít se stejným rozpočtem jako v loňské sezoně. Chceme udržet nastavený standard. Úplně ho ještě naplněný nemáme, ale věřím, že se tak stane,“ zakončil.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 HC BOHUMÍN 0
2 HC FRÝDEK MÍSTEK 0
3 HC ROŽNOV 0
4 HC STUDÉNKA 0
5 HC UNIČOV 0
6 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 0
7 HK BANÍK KARVINÁ 0
8 HK KRNOV 0
9 MHK SLOVAN ORLOVÁ 0
10 TJ HORNÍ BENEŠOV 0
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 05-06-21
  Vlasťa Bůžek oslavil kulatiny
  Vedoucí našeho A - týmu, Vlastimil Bůžek oslavil v tomto týdnu kulaté, padesáté narozeniny. Vlasťovi tímto přejeme vše jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, elánu a to jak v soukromém, tak pracovním životě a k tomu dalších minimálně dalších...
 • 21-03-21
  Hokejový klub obdržel dotaci od města
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova v rámci nově vzniklého, dotačního programu určeného pro senirský sport v Krnově.