• 26-09-2023 18:00
  MHK SLOVAN ORLOVÁ
  HK KRNOV

Michal Pokorný: Nevěřím, že se sezona dohraje

Zimák bez ledu, hokejisté bez společných tréninků. Tak vypadá v současné době amatérský sport. Krnovští hokejisté přitom letošní ročník Krajské hokejové ligy vyhlíželi s velkým očekáváním. Očekávalo se, že nová tribuna přitáhne do Krystal arény ještě více diváků, než doposud chodilo.

„Byli jsme všichni ve velkém očekávání. Věřili jsme, že si budeme hokeje všichni užívat. Místo toho se ale odehrál jeden zápas, a to bylo vše,“ povzdechl si manažer HK Krnov Michal Pokorný. „Tajně jsme doufali, že budeme mít slušně zaplněnou arénu. Snad se všechno během roku zlomí a nová sezona už začne v normálním režimu,“ přeje si krnovský manažer.

Že by se letošní ročník dohrál, tomu příliš nadějí nedává. „Vše bude záležet na tom, co dovolí nebo nedovolí aktuální situace. Osobně si myslím, že pokud se nezačne dokonce ledna, tak nemá smysl soutěž dohrávat. Otázkou jsou taky zimní stadiony, protože ty jsou momentálně bez ledu,“ přemýšlí nahlas Michal Pokorný.

Krnovští hokejisté trénují individuálně. „S řadou hráčů i trenérem jsem v kontaktu. Fyzičku si udržují, když to šlo, chodili si zahrát hokej do Bruntálu, kde je nezastřešený zimák,“ poznamenal manažer Strojosvitu.

Co se týká ekonomiky, tak k této stránce Michal Pokorný řekl: „Letošní sezona je vcelku v pohodě. Hokej se nehraje, náklady nemáme. Otázkou je ale nový ročník. Nevím v jaké finanční kondici budou naši partneři, zda nám zůstanou věrní. Druhým aspektem je, jak bude celkově hokej na nižší úrovni vypadat, kolik týmů bude hrát, a to i třeba ve druhé lize.“

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 HC BOHUMÍN 0
2 HC FRÝDEK MÍSTEK 0
3 HC ROŽNOV 0
4 HC STUDÉNKA 0
5 HC UNIČOV 0
6 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 0
7 HK BANÍK KARVINÁ 0
8 HK KRNOV 0
9 MHK SLOVAN ORLOVÁ 0
10 TJ HORNÍ BENEŠOV 0
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 05-06-21
  Vlasťa Bůžek oslavil kulatiny
  Vedoucí našeho A - týmu, Vlastimil Bůžek oslavil v tomto týdnu kulaté, padesáté narozeniny. Vlasťovi tímto přejeme vše jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, elánu a to jak v soukromém, tak pracovním životě a k tomu dalších minimálně dalších...
 • 21-03-21
  Hokejový klub obdržel dotaci od města
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova v rámci nově vzniklého, dotačního programu určeného pro senirský sport v Krnově.