• 01-10-2022 17:00
  HC WOLVES Č. TĚŠÍN
  MHK SLOVAN ORLOVÁ
 • 01-10-2022 17:00
  HK KRNOV
  TJ HORNÍ BENEŠOV
 • 01-10-2022 17:00
  HC STUDÉNKA
  HC FALCONS KARVINÁ
 • 01-10-2022 17:30
  HC BOHUMÍN
  HC FRÝDEK MÍSTEK
 • 02-10-2022 17:00
  HC UNIČOV
  HC ROŽNOV

Pavel Hulva: Soutěž se dá stihnout dohrát

Jeden zápas a dost! Krnovští hokejisté toho více nestihli. Účastník Krajské hokejové ligy neodehrál vzhledem k nestandardní situaci jediné, předsezónní, přípravné utkání, v prvním mistráků pak padl doma s Orlovou 2:8.

„Ani ve snu by mě nenapadlo, že v polovině listopadu budeme mít na kontě jeden odehraný zápas,“ kroutil hlavou trenér Krnova Pavel Hulva. Loňskou sezonu jeho tým stihl dohrát, i díky tomu, že předčasně vypadnul ve čtvrtfinále play-off. Nad tou přerušenou visí otazník. „My jsme stihli odehrát jeden, někteří naši soupeři dva zápasy. Prakticky celou soutěž máme ještě před sebou,“ poznamenal zkušený kouč.

Podle Pavla Hulvy by se soutěž stihla dohrát, a to i přesto, že na týmy čeká něco přes třicítka zápasů. „Muselo by se ale začít hrát ještě před Vánocemi,“ podotkl Hulva. Momentálně ale situace růžově nevypadá. Stadion je bez ledu. „Je mi jasné, že přednost mají profesionální soutěže. Na naší úrovni si nedokáži představit pravidelné testování. Přece jenom pracujeme na amatérské bázi,“ konstatoval kouč, který v minulosti například pracoval v Polsku nebo Slovensku.

Krnovský tým má momentálně individuální tréninkový plán. „Kluci chodí do práce, udržují se sami. V tomto směru záleží jen na nich. Pokud bychom měli naskočit do zápasového rytmu, budeme potřebovat zhruba během deseti dnů potrénovat,“ míní Pavel Hulva.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 3
2 HC STUDÉNKA 3
3 HK KRNOV 3
4 HC BOHUMÍN 0
5 HC FRÝDEK MÍSTEK 0
6 HC ROŽNOV 0
7 HC UNIČOV 0
8 HC FALCONS KARVINÁ 0
9 TJ HORNÍ BENEŠOV 0
10 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 0
 • 05-06-21
  Vlasťa Bůžek oslavil kulatiny
  Vedoucí našeho A - týmu, Vlastimil Bůžek oslavil v tomto týdnu kulaté, padesáté narozeniny. Vlasťovi tímto přejeme vše jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, elánu a to jak v soukromém, tak pracovním životě a k tomu dalších minimálně dalších...
 • 21-03-21
  Hokejový klub obdržel dotaci od města
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova v rámci nově vzniklého, dotačního programu určeného pro senirský sport v Krnově.
 • 06-02-21
  Neprofesionální hokejové soutěže se v této sezoně už hrát nebudou
  Prezident Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) Tomáš Král v pondělí formálně ukončil všechny domácí neprofesionální soutěže vyjma extraligy akademií. Důvodem je stále trvající nouzový stav a související vládní opatření včetně zákazu amatérských...
 • 09-10-20
  Omezení činnosti klubu
  Na základě vládního usnesení ze dne 8.10.2020 č. 996 zakazujícího hromadné akce konané v počtu vyšším než 10 osob ve vnitřních prostorech staveb jsme nuceni přerušit veškeré aktivity spojené s přípravou na utkání a odehráním plánovaných, soutěžních...