NA ÚVOD SEZÓNY Z TÉŠÍNA BEZ BODŮ

Téměř roční čekání na mistrovské utkání je u konce. O uplynulém víkendu se po nezvykle dlouhé době znovu rozběhla Krajská liga mužů a krnovští hokejisté, v rámci prvního kola, zajížděli do Českého Těšína na led těšínských vlků. Na lavičce domácího týmy se prvně objevil v roli trenéra Jiří Fajkus, bývalý krnovský hráč a trenér.

Utkání začalo velice opatrně. Ani jeden z týmů nechtěl udělat první chybu a poskytnout soupeři příležitost skórovat. Ve 4. minutě byl za velice sporný zákrok vyloučen krnovský Daniel Kysela. První gólovku domácích, když už jásali hráči i hlediště, excelentně zneškodnil v krnovské bráně chytající Filip Kolbert. O několik vteřin krnováci špatně střídali a trest šel odsedět Adam Březina. Nabídnutou přesilovku pět na tři domácí ještě nevyužili. Následující početní převahu již přetavil ve vedoucí branku domácích Petr Malíř.

Druhá perioda začala mírnou převahou hostí, která vyústila nedovoleným bráněním domácího Tomáše Michejdy. Následující, první přesilovou hru Krnova využil střelou z levého kruhu Kryštof Beneš a srovnal tak stav utkání na 1:1. O tři minuty později se hostím naskytla další, slibná příležitost převážit skóre na svoji stranu. V rozmezí sedmnácti vteřin byli vyloučení dva hráči domácí smečky a poskytli tak krnovským hráčům dlouhou převahu dvou hráčů v poli. Několik slibných příležitostí hosté nevyužili a tak následovalo známé rčení: "nedáš - dostaneš". Dvě vteřiny před skončením přesilovky zaspala krnovská obrana na středové čáře a pustila do brejku Pavla Malyjurka, který tváří v tvář hostujícímu brankáři nezaváhal. 

 O necelé dvě minuty později dorazil Kolbertem vyražený puk za jeho záda podruhé v utkání Petr Malíř a domácí tak odskočili na rozdíl dvou branek. Krnovští však nesložili ruce v klín a ve třicáté sedmé minutě vybruslil z poza branky na pravý kruh Tomáš Kubík a následnou střelou vymetl šibenici Gablerovy brány. Stav 3:2 pro domácí pak již vydržel do konce druhé třetiny.

Poslední třetina utkání rozhodovala o konečném výsledku duelu. Domácí postupně získávali převahu, kterou zúročil čtvrtou brankou domácích kapitán Tomáš Foltýn. Pět minut před koncem byl vyloučen za podražení krnovský Lukáš Závodník. Nabídnutou příležitost využil domácí Marek Haas. Do konce utkání rozvlnili domácí síťku za Kolbertovými zády ještě dvakrát.

Podlední gólovku utkání nevyužil krnovský Tomáš Kubík, který byl na konci kombinace celéhou útoku.

Fotky z utkání jsou ke shlédnutí ZDE. Krátký video sestřih je ke shlédnutí na youtube kanálu klubu.

HC WOLVES ČESKÝ TĚŠÍN - HK KRNOV  7:2 (1:0, 2:2, 4:0)

branky: 24:23 Beneš (Hon, Kysela), 36:06 Kubík

sestava Krnova: Kolbert (Wittek) - Ševčík, Hon, Kysela, Zelenka, Slavík - Svoboda, Kubík, Kostovský, Beneš, Michálek, Havlíček, Štefanišin, Březina, Závodník, trenér: Pavel Hulva

 

 

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 HC FRÝDEK MÍSTEK 48
2 HC ORLOVÁ 48
3 ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN 48
4 HC BOHUMÍN 48
5 HC UNIČOV 39
6 HC STUDÉNKA 39
7 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
8 HK KRNOV 26
9 HC ROŽNOV 20
10 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 18
11 HC FALCONS KARVINÁ 15
12 MSK ORLOVÁ 7
 • 05-06-21
  Vlasťa Bůžek oslavil kulatiny
  Vedoucí našeho A - týmu, Vlastimil Bůžek oslavil v tomto týdnu kulaté, padesáté narozeniny. Vlasťovi tímto přejeme vše jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, elánu a to jak v soukromém, tak pracovním životě a k tomu dalších minimálně dalších...
 • 21-03-21
  Hokejový klub obdržel dotaci od města
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova v rámci nově vzniklého, dotačního programu určeného pro senirský sport v Krnově.
 • 06-02-21
  Neprofesionální hokejové soutěže se v této sezoně už hrát nebudou
  Prezident Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) Tomáš Král v pondělí formálně ukončil všechny domácí neprofesionální soutěže vyjma extraligy akademií. Důvodem je stále trvající nouzový stav a související vládní opatření včetně zákazu amatérských...
 • 09-10-20
  Omezení činnosti klubu
  Na základě vládního usnesení ze dne 8.10.2020 č. 996 zakazujícího hromadné akce konané v počtu vyšším než 10 osob ve vnitřních prostorech staveb jsme nuceni přerušit veškeré aktivity spojené s přípravou na utkání a odehráním plánovaných, soutěžních...