Velké drama v Krnově rozhodl Tichý

Ostře sledovaný zápas Krajské hokejové ligy mezi domácím Krnovem a nedalekým Horním Benešovem sliboval velkou podívanou. Ta se také udála. Krnovští po dvou třetinách drželi dvougólové vedení. Jenomže výhru si odvezl soupeř. Velký obrat dokončil gólem na 3:4 v poslední minutě Josef Tichý.

„Jsem naštvaný a zklamaný v jednom,“ řekl po utkání krnovský trenér Pavel Hulva. „Padesát minut jsme hráli dobře. Soupeře jsme do žádných velkých akcí nepouštěli. Vypadlo to na klidné dohrání zápasu,“ přiznal zkušený stratég. „Jenomže sport je o chybách, a to se přesně ve středu ukázalo. Po jedné naši soupeř snížil a následně se mu po buly podařilo i vyrovnat,“ pokračoval Pavel Hulva v hodnocení zápasu. V závěru měly oba týmy šance. Strojosvit mohl nasměrovat do vedení Jan Kostovský ale o kousek minul branku, pak dali domácí ještě tyčku. „Když už to vypadalo, že zápas půjde do prodloužení, šli hosté do přečíslení a Pepa Tichý se v takových situacích nemýlí,“ povzdechl si Hulva.

„Krnov hrál dvě třetiny lépe, protože byl nepříjemný, bojový a bruslařsky měl navrch. Bylo vidět, že jsou dobře trénování. Mají snad o pětadvacet tréninků více než my, a to šlo poznat,“ vzal si slovo hostující útočník Tomáš Polok. „Do třetí třetiny jsme změnili sestavy a začali více napadat. Asi se projevila naše větší kvalita. Navíc nám v brance podržel Honza Drnda. Tři bodů si moc vážíme a budeme je chtít potvrdit v dalším utkání,“ zakončil hornobenešovský útočník.

Fotky z utkání jsou ke shlédnutí ZDE.

HK KRNOV – TJ HORNÍ BENEŠOV 3:4 (1:0, 2:1, 0:3)
Branky: 10. Dohnal (Havlíček, Michálek), 25. Kostovský (Svoboda, Ševčík), 26. Michálek (Mosler) – 22. Zigmund (Fraš, Vrabel), 51. Mlýnek (Tůma), 54. Tůma (Mlýnek, Polok), 60. Tichý (Mlýnek, Vrabel). Rozhodčí: Novák – Majetný, Kopečný. Diváci: 350.
Krnov: Kolbert – Mosler, Ševčík, Slavík, Dohnal, Zelenka – Závodník, Kubík, Rubý, Kosina, Michálek, Svoboda, Březina, Beneš, Kostovský, Štefanišin, Havlíček. Trenér: Pavel Hulva.
Horní Benešov: Drnda – Tůma, Pělucha, Dusík, Podzimný, Tichý, Čermák, Dziadkowiec – Urban, Mlýnek, Fraš, Zigmund, Polok, Hlista, Hejhal, Vlašánek, Vrabel, Adamczyk. Trenér: Martin Mičola.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 HC FRÝDEK MÍSTEK 48
2 HC ORLOVÁ 48
3 ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN 48
4 HC BOHUMÍN 48
5 HC UNIČOV 39
6 HC STUDÉNKA 39
7 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
8 HK KRNOV 26
9 HC ROŽNOV 20
10 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 18
11 HC FALCONS KARVINÁ 15
12 MSK ORLOVÁ 7
 • 05-06-21
  Vlasťa Bůžek oslavil kulatiny
  Vedoucí našeho A - týmu, Vlastimil Bůžek oslavil v tomto týdnu kulaté, padesáté narozeniny. Vlasťovi tímto přejeme vše jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, elánu a to jak v soukromém, tak pracovním životě a k tomu dalších minimálně dalších...
 • 21-03-21
  Hokejový klub obdržel dotaci od města
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova v rámci nově vzniklého, dotačního programu určeného pro senirský sport v Krnově.
 • 06-02-21
  Neprofesionální hokejové soutěže se v této sezoně už hrát nebudou
  Prezident Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) Tomáš Král v pondělí formálně ukončil všechny domácí neprofesionální soutěže vyjma extraligy akademií. Důvodem je stále trvající nouzový stav a související vládní opatření včetně zákazu amatérských...
 • 09-10-20
  Omezení činnosti klubu
  Na základě vládního usnesení ze dne 8.10.2020 č. 996 zakazujícího hromadné akce konané v počtu vyšším než 10 osob ve vnitřních prostorech staveb jsme nuceni přerušit veškeré aktivity spojené s přípravou na utkání a odehráním plánovaných, soutěžních...