Konečně se hrál hokej! Domácí porazili Uničov

Hokejoví fanoušci v Krnově se konečně dočkali. Po dlouhé době totiž mohli po novém roce vyrazit svůj milovaný sport. Domácí celek je potěšil. Ve vyrovnané bitvě porazil Uničov, který se v tabulce nachází o příčku výše.

„Jsme rádi, že jsme mohli konečně hrát. Bylo ale znát, že jsme dlouho stáli. Bylo to ze začátku neohrabané,“ řekl David Galvas, asistent krnovského kouče Pavla Hulvy. „Utkání bylo celkově vyrovnané. Soupeř měl šance, ty ale na rozdíl od nás neproměnil. Rozhodovaly maličkosti,“ pokračoval jeden z krnovských trenérů. V polovině zápasu vedli domácí 2:1. „Soupeřův odpor se nám podařilo definitivně zlomit pět minut před koncem, kdy jsme vstřelili třetí branku. Výhra byla zasloužená,“ podotkl Galvas. Už ve středu na jeho tým čeká derby s Horním Benešovem.

Fotogalerie z utkání je ke shlédnutí ZDE. Video sestřih důležitých momentů zápasu ZDE.

HK KRNOV – HC UNIČOV 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 13. Beneš (Havlíček, Mosler), 32. Weiss, 55. Havlíček (Slavík, Závodník), 56. Kostovský – 27. Šimo (Ovčačík, Paška), 60. Handl (Kratěna).

HK Krnov: Kolbert (Wittek) — Mosler, Slavík, Zelenka, Ševčík, Kysela — Havlíček, Kostovský, Beneš, Weiss, Závodník, Rubý, Kubík,Urban, Michálek, Štefanišin, Svoboda. Trenér Pavel Hulva, asistent: David Galvas.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 HC FRÝDEK MÍSTEK 48
2 HC ORLOVÁ 48
3 ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN 48
4 HC BOHUMÍN 48
5 HC UNIČOV 39
6 HC STUDÉNKA 39
7 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
8 HK KRNOV 26
9 HC ROŽNOV 20
10 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 18
11 HC FALCONS KARVINÁ 15
12 MSK ORLOVÁ 7
 • 05-06-21
  Vlasťa Bůžek oslavil kulatiny
  Vedoucí našeho A - týmu, Vlastimil Bůžek oslavil v tomto týdnu kulaté, padesáté narozeniny. Vlasťovi tímto přejeme vše jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, elánu a to jak v soukromém, tak pracovním životě a k tomu dalších minimálně dalších...
 • 21-03-21
  Hokejový klub obdržel dotaci od města
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova v rámci nově vzniklého, dotačního programu určeného pro senirský sport v Krnově.
 • 06-02-21
  Neprofesionální hokejové soutěže se v této sezoně už hrát nebudou
  Prezident Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) Tomáš Král v pondělí formálně ukončil všechny domácí neprofesionální soutěže vyjma extraligy akademií. Důvodem je stále trvající nouzový stav a související vládní opatření včetně zákazu amatérských...
 • 09-10-20
  Omezení činnosti klubu
  Na základě vládního usnesení ze dne 8.10.2020 č. 996 zakazujícího hromadné akce konané v počtu vyšším než 10 osob ve vnitřních prostorech staveb jsme nuceni přerušit veškeré aktivity spojené s přípravou na utkání a odehráním plánovaných, soutěžních...