Derby v Horním Benešově rozhodl Polok

Velký šlágr krajské hokejové ligy mezi domácím Horním Benešovem a Krnovem měl slušné parametry. K vidění byl hokej v tempu. V normální hrací době skončilo střetnutí remízou 3:3. V prodloužení rozhodl o výhře domácích Polok. Dali o sobě vědět i fanoušci. V jejich podání nechybělo ani pyro.

„Jedinou kaňkou na utkání byl gól, který jsme dostali deset vteřin před koncem prodloužení. Abych řekl pravdu, už jsem se viděl na penaltách,“ přiznal trenér Krnova Pavel Hulva. „Snad poprvé byl Horní Benešov favoritem a musím říci, že hrál opravdu dobře,“ chválil zkušený kouč. „Celkově i diváci museli být spokojeni. Hra měla tempo, k vidění byly pěkné akce. Musím pochválit i výkon rozhodčích. Když to shrnu, bod bereme,“ doplnil své hodnocení Pavel Hulva.

„Byl to zápas nahoru, dolů. Krnov bojoval a byl velice nepříjemný,“ hodnotil zápas ze svého úhlu pohledu střelec vítězné branky Tomáš Polok. „Remíza byla spravedlivá, my jsme ten druhý bod v prodloužení zasloužili,“ mínil domácí útočník a dodal: „Velké poděkování patří fanouškům, a to i těm Krnovským, za skvělou atmosféru a pěkný středeční večer.

TJ HORNÍ BENEŠOV – HK KRNOV 4:3 p.p (1:1, 1:2, 1:0 – 1:0)

Branky a nahrávky: 7. Mlýnek (Vlašánek, Tichý), 25. Vlašánek (Fraš), 48. Vrabel (Tůma), 65. Polok (Vlašánek, Adamczyk) – 17. Kostovský (Kysela), 32. Svoboda (Kubík, Kostovský), 35. Weiss (Svoboda)

TJ Horní Benešov: Wanecki — Fraš, Tichý, Cygal, Pělucha, Podzimný, P. Adamczyk — Vlašánek, Polok, Vrabel, Mlýnek, Tůma, E. Adamczyk, T. Kret, Hlísta, Pražák, V. Kret, Krupa, Adamec, Vaněk. Trenér: Martin Mičola.

HK Krnov: Kolbert (Wittek) — Zelenka, Ševčík, Mosler, Kysela, Slavík — Kostovský, Svoboda, Weiss, Kubík, Havlíček, Beneš, Rubý, Urban, Michálek, Závodník. Trenér: Pavel Hulva.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 HC FRÝDEK MÍSTEK 48
2 HC ORLOVÁ 48
3 ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN 48
4 HC BOHUMÍN 48
5 HC UNIČOV 39
6 HC STUDÉNKA 39
7 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
8 HK KRNOV 26
9 HC ROŽNOV 20
10 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 18
11 HC FALCONS KARVINÁ 15
12 MSK ORLOVÁ 7
 • 05-06-21
  Vlasťa Bůžek oslavil kulatiny
  Vedoucí našeho A - týmu, Vlastimil Bůžek oslavil v tomto týdnu kulaté, padesáté narozeniny. Vlasťovi tímto přejeme vše jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, elánu a to jak v soukromém, tak pracovním životě a k tomu dalších minimálně dalších...
 • 21-03-21
  Hokejový klub obdržel dotaci od města
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova v rámci nově vzniklého, dotačního programu určeného pro senirský sport v Krnově.
 • 06-02-21
  Neprofesionální hokejové soutěže se v této sezoně už hrát nebudou
  Prezident Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) Tomáš Král v pondělí formálně ukončil všechny domácí neprofesionální soutěže vyjma extraligy akademií. Důvodem je stále trvající nouzový stav a související vládní opatření včetně zákazu amatérských...
 • 09-10-20
  Omezení činnosti klubu
  Na základě vládního usnesení ze dne 8.10.2020 č. 996 zakazujícího hromadné akce konané v počtu vyšším než 10 osob ve vnitřních prostorech staveb jsme nuceni přerušit veškeré aktivity spojené s přípravou na utkání a odehráním plánovaných, soutěžních...