DŮLEŽITÉ TŘI BODY Z ROŽNOVA JEDOU DO KRNOVA

Krnovští hokejisté zvládli těžký duel v Rožnově pod Radhoštěm. Z Valašska vezou tři body, když výhru 4:3 trefil jedenáct minut před koncem Kostovský, tým podržel v důležitých momentech utkání gólman Kolbert.

Zápasy v Rožnově vypadají vždy stejně. Jsou vyrovnané. Výsledky končí vesměs jednogólovým rozdílem,“ začal se o utkání bavit krnovský trenér Pavel Hulva. „Pro nás to byl zápas o šest bodů. Chtěli jsme něm být úspěšní, což se nám povedlo,“ pochvaloval si zkušený kouč.

Vítězný gól vstřelil jedenáct minut před koncem Jan Kostovský, který v oslabení tečoval před domácím gólmanem Dohnalovu střelu od modré. „Na tuto branku už domácí nedokázali odpovědět, tím jsme zápas zlomili. Skvěle nám zachytal brankář Kolbert. Kluky musím taky pochválit za výbornou defenzivu. Celkově jsme podali zodpovědný výkon,“ zdůraznil Pavel Hulva.

Strojosvit čeká ve středu další zápas. Tentokrát s Bohumínem. „Jedeme nyní anglický týden. Bude to hodně náročné. Ve středu chceme nasadit do hry i juniory z Opavy. Jedná se o šikovné kluky, věřím, že nám pomohou,“ míní krnovský stratég.

HC ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – HK KRNOV 3:4 (1:1, 1:2, 1:1)

branky a nahrávky: 5. Vyvíjal (Prycl, Tydlačka), 30. Kuchařík, 42. Kroupa – 19. Kubík (Kostovský), 24. Svoboda (Kubík), 32. Svoboda (Kostovský), 49. Kostovský (Dohnal).

sestava Krnov: HK Krnov: Kolbert — Dohnal, Slavík, Zelenka, Ševčík, Kysela, Rubý — Kostovský, Svoboda, Kubík, Michálek, Urban, Weiss, Havlíček, Beneš,  Závodník. Trenér: Pavel Hulva.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 HC FRÝDEK MÍSTEK 48
2 HC ORLOVÁ 48
3 ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN 48
4 HC BOHUMÍN 48
5 HC UNIČOV 39
6 HC STUDÉNKA 39
7 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
8 HK KRNOV 26
9 HC ROŽNOV 20
10 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 18
11 HC FALCONS KARVINÁ 15
12 MSK ORLOVÁ 7
 • 05-06-21
  Vlasťa Bůžek oslavil kulatiny
  Vedoucí našeho A - týmu, Vlastimil Bůžek oslavil v tomto týdnu kulaté, padesáté narozeniny. Vlasťovi tímto přejeme vše jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, elánu a to jak v soukromém, tak pracovním životě a k tomu dalších minimálně dalších...
 • 21-03-21
  Hokejový klub obdržel dotaci od města
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova v rámci nově vzniklého, dotačního programu určeného pro senirský sport v Krnově.
 • 06-02-21
  Neprofesionální hokejové soutěže se v této sezoně už hrát nebudou
  Prezident Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) Tomáš Král v pondělí formálně ukončil všechny domácí neprofesionální soutěže vyjma extraligy akademií. Důvodem je stále trvající nouzový stav a související vládní opatření včetně zákazu amatérských...
 • 09-10-20
  Omezení činnosti klubu
  Na základě vládního usnesení ze dne 8.10.2020 č. 996 zakazujícího hromadné akce konané v počtu vyšším než 10 osob ve vnitřních prostorech staveb jsme nuceni přerušit veškeré aktivity spojené s přípravou na utkání a odehráním plánovaných, soutěžních...