Krnov těžkou bitvu zvládl, pomohl i návrat Galvase

Velmi těžký zápas krajské hokejové ligy dopadl pro krnovské hokejisty nadmíru dobře. Strojosvit v dohrávce porazil Studénku 2:1. Lví podíl na tom měl i veterán David Galvas, který se nechal přemluvit k návratu do sestavy.

„Máme nedostatek obránců. David už hrát nechtěl, ale podařilo se mi ho přemluvit. Opět ukázal, jak velmi je platným hráčem,“ pochvaloval si trenér Krnova Pavel Hulva. „Den po zápase mi ale řekl, že nemůže chodit," doplnil.

Domácí celek se prezentoval skvělým výkonem. „Předvedli jsme úplně jiný výkon než proti Karviné. Skvěle nám zachytal brankář Kolbert. Celé mužstvo hrálo zodpovědně do defenzívy,“ podotkl zkušený kouč. „V sobotu jedeme k odvetě do Studénky, kde chceme taky bodovat,“ nastínil šéf krnovské lavičky.

Fotogalerie z utkání je ke shlédnutí ZDE, sestřih ZDE.

HK KRNOV – HC STUDÉNKA  2:1 (1:0, 1:1, 0:0)

branky a nahrávky: 10. Kostovský (Kubík), 37. Svoboda (Kostovský, Závodník) – 33. Tatarčík (Čáň)

sestava HK Krnov: Kolbert — Mosler, Galvas, Ševčík, Rubý — Michálek, Zelinka, Urban, Závodník, Svoboda, Kubík, Beneš, Tomsa, Kostovský Trenér: Pavel Hulva.

sestava Studénka: Smetana — Jedlička, Holanik, Novák, Havlík, Trubka — Šimiček, Rosypka, Konečný, Kučera, Gola, Pokorný, Tomášek, Čáň, Žídek, Tatarčík, Orszulik. Trenér: Miroslav Pokorný.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 HC FRÝDEK MÍSTEK 48
2 HC ORLOVÁ 48
3 ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN 48
4 HC BOHUMÍN 48
5 HC UNIČOV 39
6 HC STUDÉNKA 39
7 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
8 HK KRNOV 26
9 HC ROŽNOV 20
10 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 18
11 HC FALCONS KARVINÁ 15
12 MSK ORLOVÁ 7
 • 05-06-21
  Vlasťa Bůžek oslavil kulatiny
  Vedoucí našeho A - týmu, Vlastimil Bůžek oslavil v tomto týdnu kulaté, padesáté narozeniny. Vlasťovi tímto přejeme vše jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, elánu a to jak v soukromém, tak pracovním životě a k tomu dalších minimálně dalších...
 • 21-03-21
  Hokejový klub obdržel dotaci od města
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova v rámci nově vzniklého, dotačního programu určeného pro senirský sport v Krnově.
 • 06-02-21
  Neprofesionální hokejové soutěže se v této sezoně už hrát nebudou
  Prezident Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) Tomáš Král v pondělí formálně ukončil všechny domácí neprofesionální soutěže vyjma extraligy akademií. Důvodem je stále trvající nouzový stav a související vládní opatření včetně zákazu amatérských...
 • 09-10-20
  Omezení činnosti klubu
  Na základě vládního usnesení ze dne 8.10.2020 č. 996 zakazujícího hromadné akce konané v počtu vyšším než 10 osob ve vnitřních prostorech staveb jsme nuceni přerušit veškeré aktivity spojené s přípravou na utkání a odehráním plánovaných, soutěžních...