• 26-09-2023 18:00
  MHK SLOVAN ORLOVÁ
  HK KRNOV

Krnov nedal nájezd, nakonec chytil šestku

Hokejisté z Krnova tentokrát vyšli bodově naprázdno. V Karviné bylo z jejich pohledu téměř všechno špatně. V první třetině neproměnili Hudečkou trestné střílení a nakonec prohráli 2:6.

„Vstup do zápasu jsme až tak špatný neměli. Dokonce jsme mohli jít i do vedení,“ začal o utkání hovořit krnovský trenér David Galvas. Po faulu na Hudečku bylo nařízeno trestné střílení. Nájezdu se ujal samotný Jiří Hudečka, ale brankáře Klimka nepřekonal. „Bohužel pak šel náš výkon dolů. Dostali jsme v první třetině dvě branky. Následně jsme dostali zbytečný gól ve vlastní přesilovce a domácí celek se uklidnil,“ pokračoval hostující kouč. „Ve druhé třetině nám to nešlo, chyběla nám jiskra,“ přiznal David Galvas. „Ve třetí části už to z naší strany až tak špatné nebylo. Škoda, že se nám nepodařilo některé šance využít. Mohli jsme zápas alespoň zdramatizovat. Porážka mrzí, mohli jsme se přiblížit ke špičce soutěže,“ zakončil trenér Strojosvitu své hodnocení.

HC FALCONS KARVINÁ – HK KRNOV 6:2 (3:0, 2:1, 1:1)

branky a nahrávky: 15. Skalka (Barčák, Ovčaří), 16. Chomič (Bordowski, Káňa), 20. Káňa (Bordowski, Chomič), 23. Barčák (Szturc), 35. Chomič (Káňa, Bordowski), 47. Putniorz (Procházka, Mendlík) – 26. Zouhar (Baďura, Weiss), 60. Michálek (Baďura, Zouhar).

sestava HK Krnov: Kolbert - Pachula, Zouhar, Slavík, Kysela, Ševčík, Dohnal – Weiss, Kubík, Baďura – Urban, Peterka, Havlíček – Kostovský, Michálek, Beneš - Hudečka, Hradil, Závodník  Trenér: David Galvas.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 HC BOHUMÍN 0
2 HC FRÝDEK MÍSTEK 0
3 HC ROŽNOV 0
4 HC STUDÉNKA 0
5 HC UNIČOV 0
6 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 0
7 HK BANÍK KARVINÁ 0
8 HK KRNOV 0
9 MHK SLOVAN ORLOVÁ 0
10 TJ HORNÍ BENEŠOV 0
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 05-06-21
  Vlasťa Bůžek oslavil kulatiny
  Vedoucí našeho A - týmu, Vlastimil Bůžek oslavil v tomto týdnu kulaté, padesáté narozeniny. Vlasťovi tímto přejeme vše jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, elánu a to jak v soukromém, tak pracovním životě a k tomu dalších minimálně dalších...
 • 21-03-21
  Hokejový klub obdržel dotaci od města
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova v rámci nově vzniklého, dotačního programu určeného pro senirský sport v Krnově.