Krnovským hokejistům se nedaří, prohráli v Rožnově

Krnovští hokejisté se v poslední době trápí. Naposledy nezvládli svěřenci trenéra Davida Galvase zápas v Rožnově. I když proti domácímu výběru vymazali dvoubrankové manko, tak nakonec prohráli 3:5. Poslední duel základní části čeká na Strojosvit v sobotu, kdy na domácím ledě hostí Karvinou.

Nezačali jsme vůbec dobře. Před utkání jsme řekli, v čem je Rožnov nebezpečný. A výsledek? Během jedné minuty jsme inkasovali dvě branky,“ kroutil hlavou krnovský trenér David Galvas. „Nebylo to příliš příjemné. Špatný vstup se na nás podepsal, od té doby jsme se trápili,“ přiznal kouč Strojosvitu.

Krnovu se podařilo ve třetí třetině vyrovnat. „Bohužel pak jsme udělali chybu, kterou soupeř potrestal. Pět minut před koncem jsme hru otevřeli a domácí přidali pátý gól,“ povzdechl si šéf krnovské lavičky.

Krnov se v poslední době trápí. „Musíme se vrátit k tomu, co nám fungovalo v úvodu sezony. Musíme si udělat pohodu a ještě více se semknout. Prvotním cílem je přejít přes první kolo,“ zakončil David Galvas.

HC ROŽNOV - HK KRNOV 5:3 (2:0, 0:1, 3:2)
branky a nahrávky: 2. Vala (Moll, Kroupa), 2. Prycl (Moll), 44. Kroupa (Vyvíjal, Mikel), 56. Kroupa (Baroš, Vyvíjal), 57. Kroupa (Mikel, Vyvíjal) – 35. Kostovský (Svoboda, Peterka), 49. Zelenka (Kocián, Peterka), 50. Havlíček (Kocián)

sestava HK Krnov: Vítek (Kolbert) – Kysela, Zouhar, Slavík, Ševčík, Tomsa, Kocián – Weiss, Kubík, Havlíček – Kostovský, Peterka, Svoboda – Hudečka, Zelenka, Hon Jakub. Trenér: David Galvas.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.