Krnov předvedl další kolaps. Ztratil opět vyhraný zápas

Sezona hrůzy napsala další díl. Krnovští hokejisté znovu zkolabovali v přímém přenosu. V zápase s Českým Těšínem vedli 4:1 a 5:3. Ještě dvě minuty před koncem drželi stav 6:5, nakonec ale prohráli 6:7.

„To už je snad rarita. Vedeme 4:1 a 5:3. Nakonec nemáme ani bod. Opakovalo se to, co v předešlých zápasech. Hráči povolili v koncentraci, nedrželi se taktických pokynů a výsledek se dostavil. Opět jsme prohráli,“ pronesl rezignovaným tónem v hlasu krnovský kouč David Galvas. „Kdyby to byl jeden zápas, člověk mávne rukou a řekne, to se může stát. Jenomže my jsme tak ztratili už šesté utkání,“ povzdechl si kouč Strojosvitu.

„To už je snad rarita. Vedeme 4:1 a 5:3. Nakonec nemáme ani bod. Opakovalo se to, co v předešlých zápasech. Hráči povolili v koncentraci, nedrželi se taktických pokynů a výsledek se dostavil. Opět jsme prohráli,“ pronesl rezignovaným tónem v hlasu krnovský kouč David Galvas.Kdyby to byl jeden zápas, člověk mávne rukou a řekne, to se může stát. Jenomže my jsme tak ztratili už šesté utkání,“ povzdechl si kouč Strojosvitu.


Před týden v Horním Benešově jeho tým také prohrál, výkon byl ale dobrý. „V Benešově to bylo úplně o něčem jiném. Hráli jsme koncentrovaně, prohráli jsme se vztyčenou hlavou. Myslel jsem, že na to utkání navážeme, nestalo se,“ řekl David Galvas a krátce se ještě vrátil k sobotnímu duelu: „Obránci zbytečně vyjíždějí. V přesilovkách místo střelby raději volíme nahrávky. Na ledě neděláme věci z tréninků.“

Na Krnov čekají dva poslední dva zápasy sezony. Hrají v Bohumíně a Orlové. „Chci každý zápas vyhrát, s tím pojedeme ven. Snad nějaké body uhrajeme,“ zakončil David Galvas.

HK KRNOV - HC WOLVES ČESKÝ TĚŠÍN  6:7 (4:1, 1:2, 1:4)

branky a nahrávky: 5. Svoboda (Hudečka), 5. Horný (Fědor), 8. Pachula (Slavík, Beneš), 12. Svoboda (Michálek, Hudečka), 33. Svoboda (Michálek, Slavík), 48. Fědor (Hon) – 12. Daneček (TS), 23. Černín (Ivan), 29. Daneček (Malíř), 44. Černín (Matějíček), 45. Piecha (Plánka), 58. Daneček (Procházka), 59. Foltyn (Piecha).

sestava HK Krnov: Vítek (Purkat) – Slavík, Lehotský, Fědor, Dohnal, Pachula, Hon – Beneš, Římský, Havlíček – Hudečka, Michálek, Svoboda – Horný, Rybka, Zelinka. Trenér: David Galvas.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.