První výhru v sezoně trefil Galvas

Problémy se složením sestavy měl při letošní premiéře v Krajského hokejové lize trenér Krnova Pavel Hulva. Ve třetím útoku museli dokonce zaskočit dva obránci.

Strojosvit duel v Rožnově ale zvládl. Vyhrál 3:2 v prodloužení, když rozhodující branku vstřelil David Galvas.

Strojosvit vyrazil do Rožnova v řádně okleštěné sestavě. „Trápí nás marodka, ale věřím, že brzy budeme kompletní. V pátek by měl naskočit do hry už i Tomáš Polok,“ je optimistou zkušený kouč Pavel Hulva. „Od prvních minut jsme byli lepším týmem, ale nafackovali jsme si gólem soupeře, který vzniknul nedorozuměním naší obrany a brankáře. Od tohoto okamžiku se hra srovnala,“ pokračoval hostující stratég.
Dvě minuty před koncem přvní třetiny srovnal Jiří Dohnal na 1:1, když v přesilovce doklepnul do branky střelu od modré Davida Galvase.

„Ve druhé třetině nás podržel brankář Mužík, jenž chytil dvě trestná střílení. Celkově se zahrávala tři, což jsem ještě nezažil,“ kroutil hlavou Pavel Hulva. Také krnovští hráči měli možnost exekuce trestného střílení po faulu na Pavla Michálka, který jej ale stejně jako rožnovští hráči na druhé straně, neproměnil.

Sedm minut před koncem normální hrací doby šli domácí podruhé v utkání do vedení, pět minut před koncem utkání ale srovnal stav z předbrankového prostoru Pavel Michálek.

„Šlo se do prodloužení. V něm se nám naskytla přesilovka po faulu na Honzu Weisse, a v ním trefil výhru od modré David Galvas. On tyhle situace umí. S výsledkem jsem spokojený,“ zakončil Pavel Hulva.

HC ROŽNOV – HK KRNOV 2:3 PP (1:0, 0:1, 1:1 – 0:1)

Branky a nahrávky: 14. Vyvíjal (Kroupa), 53. Vyvíjal (Skopal) – 38. Dohnal (Galvas, Vlašánek), 55. Michálek (Vlašánek, Mosler), 62. Galvas (Mosler)

sestava Krnov: Mužík – Tichý, Mosler, Galvas, Dohnal, Vysloužil – Havlíček, Tošenovjan, Weiss – Vlašánek, P. Michálek, Rybka – Ševčík, Kubík, Hon. Trenér: Pavel Hulva.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Dvojice forvardů rozšiřuje kádr
čtvrtek 25. říjen 2018
Thumbnail Hokejový A-tým Krnova má za sebou již téměř kompletní první třetinu Krajské hokejové ligy, ve které se doposud drží na první přičce průběžného hodnocení soutěže. V uplynulých dnech se podařilo dotáhnou příchod dvou zkušených útočníků se zkušenostmi z vyšších...
Thumbnail Před úvodním buly pátečního, domácího utkáním s Bohumínem byly předsedou klubu Miroslavem Tvardkem předány sezónní vstupenky výhercům soutěže pořádané Deníkem a hokejovým klubem. Soutěžící odpovídali po dobu tří týdnů na otázky zveřejněné v...
Thumbnail S přibližující se novou, hokejovou sezonou již týmy finalizují svoje soupisky. Do Krnova míří z Opavy JOSEF TICHÝ, dvoumetrový, důrazný, ofenzivní zadák, který byl téměř po celou svou hokejovou kariéru oporou zadních řad opavského Slezanu. JOSEF TICHÝ patří k...
Příprava na ledě klepe na dveře
neděle 22. červenec 2018
Thumbnail Uběhlo to jako voda a letní část přípravy hokejistů na ledě se přiblížila. Oproti předchozím, hokejovým sezónám startuje příprava o čtrnáct dní dříve a bude probíhat intenzivněji než bývalo zvykem. Krnovský A tým i mládežníci se budou letos na ledě...