Krnov nadělil soupeři čtrnáct branek

Aleš Kilnar střílí premiérovou branku v dresu KrnovaFanoušci hokejistů Krnova zažili v sobotní podvečer v Krystal aréně brankové žně. Domácí borci totiž v Krajské hokejové lize převálcovali rezervní tým Nového Jičína vysoko 14:1.

Svěřenci trenéra Pavla Hulvy měli minulý víkend volno a kouč měl trochu strach, aby tým nevypadl z rytmu. Obavy se však proti novojičínskému celku nenaplnily. Naopak, už po první třetině, kterou domácí vyhráli 4:1, prakticky nebylo co řešit.

„Doplnili jsme sestavu a musím říct, že teď máme opravdu silné mužstvo. Nový Jičín se snažil, ale byli jsme opravdu lepší,“ komentoval Pavel Hulva, který se zmínil i o krnovském brankáři Mužíkovi. Ten inkasoval pouze v jednom případě. „Nebyl v jednoduché pozici, jelikož moc toho neměl. Obdržel jednu branku. Byla celkem nešťastná,“ uvedl dále kouč Krnova.

Ze začátku se domácí v útoku sice trošku trápili, v osmé minutě se ale poprvé v utkání prosadil Tomáš Polok, později přišly dva rychlé góly a brankostroj se roztočil do plných obrátek.

„Moc často se nestává, že zvítězíte takovým rozdílem. Někdy hrajete vyrovnané zápasy, které skončí třeba 8:8, a někdy přijde řada i na takovéto utkání. Soupeř místy čelil opravdu značnému tlaku. K vidění byly zajímavé branky. Některé padly po pěkných kombinacích, jiné po dorážkách, další po důrazu před bránou a mohl bych pokračovat,“ posunul se dále kormidelník krnovského týmu, podle něhož byli spokojeni i fanoušci: „Užívají si každý zápas a chodí na nás v hojném počtu. Těší mě, že si mohli užít takovou porci branek.“

Fotogalerie z utkání je ke shlédnutí ZDE

HK KRNOV – ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN B 14:1 (4:1, 4:0, 6:0)
branky a nahrávky Krnova: 8. Polok (Svoboda, Tichý), 15. Polok (Tichý, Havlíček), 16. Kubík (Vlašánek), 20. Havlíček (Tichý), 26. Svoboda, 27. Michálek (Vlašánek, Galvas), 34. Kilnar (Řehák, Bednárek), 39. Tichý (Svoboda), 48. Řehák (Bednárek), 49. Holeš (Svoboda, Kysela), 50. Michálek (Vlašánek, Hon), 56. Svoboda (Ševčík, Holeš), 58. Tošenovjan (Vlašánek), 60. Ševčík (Kysela)

sestava HK Krnov: Mužík (Kober) – Tichý, Kysela, Galvas, Ševčík, Vysloužil, Bednárek, Dohnal – Havlíček, Polok, Svoboda – Vlašánek, Michálek, Tošenovjan – Řehák, Kilnar, Kubík – Hon, Holeš, Kostovský   trenér: Pavel Hulva.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Nová sezona o 10 týmech
pondělí 1. červenec 2019
Thumbnail Počátkem minulého týdne se uskutečnil předsezonní aktiv týmů Krajské ligy mužů, který určil jakým způsobem se budou týmy utkávat v blížící se hokejové sezoně 2019/2020.
Dvojice forvardů rozšiřuje kádr
čtvrtek 25. říjen 2018
Thumbnail Hokejový A-tým Krnova má za sebou již téměř kompletní první třetinu Krajské hokejové ligy, ve které se doposud drží na první přičce průběžného hodnocení soutěže. V uplynulých dnech se podařilo dotáhnou příchod dvou zkušených útočníků se zkušenostmi z vyšších...
Thumbnail Před úvodním buly pátečního, domácího utkáním s Bohumínem byly předsedou klubu Miroslavem Tvardkem předány sezónní vstupenky výhercům soutěže pořádané Deníkem a hokejovým klubem. Soutěžící odpovídali po dobu tří týdnů na otázky zveřejněné v...
Thumbnail S přibližující se novou, hokejovou sezonou již týmy finalizují svoje soupisky. Do Krnova míří z Opavy JOSEF TICHÝ, dvoumetrový, důrazný, ofenzivní zadák, který byl téměř po celou svou hokejovou kariéru oporou zadních řad opavského Slezanu. JOSEF TICHÝ patří k...